Mandala je jednou ze ZLATÉ KOLEKCE, které vznikly díky mé návštěvě Bali. Právě zde jsem se nechala inspirovat k jejich tvorbě. Nesou vnitřní klid, harmonii, rovnováhu, již jsem zde poznala a nechala proudit do svého srdce. Mají tak samoléčící energii. Doporučuji je všem, kteří se snaží zbavit potřeby kontroly, aby mohli získat důvěru v přirozený chod života, všem, kteří by rádi opustili své strachy z budoucnosti. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí žít život ve větší lehkosti, svobodě, přirozenosti a radosti a zároveň si dovolit hojnost.

Mandala je ručně malovaný originál. Je na ni použito 121 krystalů svarowski.

Mandala působí na 6. čakru, čakru třetího oka.

Tuto čakru naleznete uprostřed čela, jeden prst nad kořenem nosu. Otvírá se dopředu. Jejím základním principem je poznání bytí, vkus a jemnocit, intuice, uplatnění teoretických znalostí v praxi. Na tělesné úrovni je to sídlo nejvyššího řídícího centra centrálního nervového systému, obličeje, očí, uší, nosu a dutin. Náleží jí všechny smysly, i nadsmyslové vnímání.

Na mandalu je použita zlatá, černá a bílá barva.

Zlatá barva nám dává pocit hojnosti, lesku a bohatství. Je barvou správného středu, univerzální lásky a nejvyšších hodnot zastoupených idealismem, velkorysostí a šlechetností. Vyjadřuje klid a vyrovnanost. Pomáhá nám změnit poznání v pochopení. Ulevuje při depresích a dává sílu při překonávání závislostí. Platí za nejmocnější léčivou barvu ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností. Je to barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět.

Bílá barva znamená ctnost, vznešenost, lásku k pravdě a přímost. Je symbolem čistoty, jasnosti, nevinnosti, ale i perfektcionismu. Chrání a posiluje. Je světlem, které očišťuje celou energetickou soustavu. Vzbuzuje stabilitu, probouzí bdělé vědomí a tvořivost. Napomáhá v případech, kdy je třeba začít znovu, získat inspiraci či je potřeba tam, kde chybí příval sil.

Černá barva nás ochraňuje. Symbolizuje konec, ale také začátek. Vytváří dojem formálnosti a často je barvou autority a moci. Může představovat i naše pozitivní stránky, které se bojíme ukázat a rozvinout. Reprezentuje obrácení se k sobě samému, může dát zrod nové kapitole našeho života.