REFERENCE

REFERENCE

 

 Petra je vlídná, milá a vede člověka s myšlenkou královny. Díky Access Bars kurzu žiji život s větší lehkostí a již se nevytáčím kvůli blbostem …

 Proč jsem se přihlásila na kurz Access Bars? 

Chodila jsem k Pétě Němečkové na minikurzy o sebelásce, kde jsem začala mít dojem, že mě tato technika může posunout mílovými kroky dopředu.

Jaké jste měla očekávání?

Doufala jsem hlavně v to, že se mi uvolní mozek v nastavení sebeomezujících myšlenek a že budu mít třeba časem i šanci někomu pomoct, pokud se to naučím. Třeba klidně jen pro rodinu.

Splnilo se očekávání a něco se změnilo?

Ano, splnilo se moje očekávání. Nyní mám pocit, že žiju život s větší lehkostí a dovoluji si udělat věci, které bych dříve neudělala nebo je odkládala ze strachu. Díky AB kurzu mám pocit mírné schopnosti “uprdelismu” tudíž se nevytáčet kvůli blbostem. Ovšem to neznamená, že je to vše samospásné, klíčem je techniku provádět.

Doporučila byste Petru Němečkovou?

Rozhodně ano, je vlídná, milá a vede člověka s myšlenkou královny a opravdového dovolení si!

Iveta Haňavcová

 

Access Bars kurz reference: „Asi to bude znít jako z jiného vesmíru, nebo že na něčem jedu, ale já to fakt žiji 🙂 Péťa dává obrovský laskavý prostor. Po absolvování kurzu Access Bars mi jde vše s lehkostí, cítím se spokojenější. Věci, které si do života přeji, mi přicházejí sami. Jsem sebevědomější, zářím a říkají mi to i ostatní. Vnímám kolem sebe možnosti a otevírají se mi dveře ke splnění mých snů. Děkuji.“     

Kateřina Justová

 

Access Bars kurz reference: “Překročením prahu studia La Petien se ocitnete v jiném světě…
Peťo děkuji ti za to, s jakou lehkostí a elegancí jsi mě provedla kurzem Access Bars.
Ještě večer jsem s drobnou nejistotou a zároveň zvědavostí praktikovala na svém muži. Jeho reakce je jasným důkazem toho, žes svou práci odvedla dobře. “Jééé, tys mi vypla mozek. To je nádhera. To je klid.” Díky od nás obou.     
Renáta Celarová

Access Bars kurz partnerská reference: “U Péti jsme absolvovali kurs Access Bars, který doporučujeme každému. Je jedno jestli máte nějaké obtíže, řešíte složité životní situace nebo chcete kurz absolvovat třeba jen tak. Protože až ho absolvujete, budete vnímat okolí jinak než před kurzem a budete si pomalu všímat pozitivnich změn, které se s vámi dějí”     

 

Zdeněk Podlezl a Soňa Struhárová

 

Access Bars kurz reference: “Krásné ráno, tak jsem u Péti také absolvovala kurz Access Bars a přitom jsem nevěděla jak to bude fungovat. A jestli to bude fungovat u mě velkého skeptika😆. No a ono to funguje.👍. Až dodatečně jsem začala vnímat drobné změny jak u sebe, tak vnímání mé osoby druhými lidmi. Proč to funguje neřeším, protože to nezjistím😊. To není důležité. Důležitý je můj přístup k situacím,které ke mně přichází. A můj pozitivnější náhled na život. Péťo ještě jednou veliké díky.😚” 

 

Michaela Lebedová

 

Reference partnerské mandaly: “Péťa je moje kamarádka a ke svatbě nám darovala osobní partnerskou mandalu, kterou pro nás vytvořila. Ačkoliv jsem obecně skeptická k určitým formám spirituality, byl to ten nejkrásnější svatební dar a moc si ho ceníme. Mandala dominuje celé ložnici a rozhodně pro nás neznamená jen krásný ornament. Je prostě naše,.. takový kouzelný kruh lásky, ve kterém oba vidíme slova, které má vyjadřovat – sjednocení, dokonalost, rovnováhu a nekonečnost. Působí na nás harmonicky a pokud náš vztah skutečně chrání a udržuje v jednotě, tak jí moc děkujeme  Zatím se jí to totiž opravdu daří.🥰
Tímto způsobem za partnerskou mandalu ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, kdo si chce dohlídnout na nekonečnou lásku z vyšších sfér  ✨”                           

 

manželé Markéta a Pavel Jíšovi

 

Access Bars kurz reference: “Milá Péťo, děkuji za úžasný den s neskutečnou atmosférou, za další posun na mé cestě poznání, mého rozvoje v pomoci sobě i druhým. Barsy je vlastně lehce naučitelný systém s nedozírnými možnostmi😍Děkuji a těším se na další setkání.Ode dneška už je to jiné👌”     

 

Jana Kábová

 

Access Bars kurz partnerská reference: “Díky tomu, že máme oba kurz Access bars, můžeme si vzájemně poskytnout Bars kdykoli cítíme, že naše hlava potřebuje uvolnit napětí, „odlehčit“ nebo „vyčistit“. Prostě rychle, bez nutnosti se objednat a čekat na termín. To je asi největší benefit. No a kdybychom to měli spočítat i z finanční stránky, celkem cca 10 Access bars za měsíc, tak je to 15 000 Kč měsíčně, které nemusíme vydat.”     

 

manželé Marcela a Jiří Leskovi

 

“Služby Péti Němečkové ve Studiu La Petien velmi ráda doporučuji. Díky jejímu koučingu v kombinaci s Access Bars jsem získala úplně jiný úhel pohledu na věci, které jsem v sobě a ve svém okolí řešila bez úspěchu několik let. Díky tomu se mnoho urovnalo, uklidnilo. A víte, jak to je, když v sobě a okolí uklidíte? Přijde něco nového :). Těším se na další setkání!”     

 

Soňa Struhárová

 

“Péťa, je velmi vyjímečná a inspirativní žena. Služby studia La Petien doporučuji koučink/osobní rozvoj, mandaly nebo náramky z minerálů:-), krásná práce👍👏🤩”   

 

Petra Benešová

“Služby Mgr. Petry Němečkové jsem vyhledala ve chvíli, kdy byl můj život ubíjející, šedý a bezvýchodný. Díky jejími osobnímu přístupu, empatii a nadhledu jsem během krátké chvíle byla schopna vidět své bytí z jiné perspektivy a zažívat radost. Děkuji mnohokrát za skvělý přístup a pomoc, který mě v dané chvíli vlil energii do žil a změnil můj život k lepšímu. Služby studia La Petien všem doporučuji a ještě jednou děkuji!” 

 

Alena H.

“Ráda doporučuji služby studia La Petien , velice si vážím příjemné, vstřícné a účinné atmosféry, obdivuji i velkou kreativitu Péťi, hledání inspirací v různých oblastech života a její nesebecký přístup… ráda se o to co se naučí podělí a zároveň propojuje lidi jak přes umění, koučing, kurzy…Děkuji za možnost se toho zůčastnit 😊.”     

 

Janette Podivínská

 

“Život přináší starosti, ale když už jsou velké a člověk to nezvládá, měl by vyhledat pomoc. Mě k tomu víceméně dotlačila rodina. Po jedné hodině u Petry se mi konečně po dlouhé době začalo ulevovat. V životě bych nevěřila, co člověk v sobě dusí, nosí, kolik má nezodpovězených otázek. Spoustu věcí jsem pochopila, hodně toho v sobě srovnala, pobrečela si a začala přemýšlet úplně jinak a život brát z té lepší stránky. Petřinu pomoc jsem pak vyhledala ještě několikrát, moc mi pomohla. Až mi zase bude ouvej, nebudu váhat a zavolám rovnou ji. Jako moje kamarádka, která také nevěděla kudy kam a nechala si ode mě poradit a šla k ní. Dodnes mi děkuje za tip na skvělou koučku Petru.” 

 

Marcela Švagerková

 

“Děkuji moc.Jak za sebe tak i za svou dcerku Káju.Bylo to velmi příjemné a naplňující posezení.Já i Kája jsme byly s Péťou velmi spokojené.Ještě jednou děkuji.😊”   

 

Štefania Kohoutová

“Paní Němečkovou mohu jenom doporučit. Svými metodami mi napomohla najít sebe samotnou ve chvíli, kdy jsem se ocitla po psychické stránce na úplném dnu. Ze začátku jsem k ní docházela jednou za 14 dní. Po měsíci mi napomohla v tom, že jsem si stanovila nové hodnoty a hlavně priority ve svém životě. Mé nové JÁ se díky jejím konzultacím naučilo říkat úplně obyčejné NE a upřednostňovat své pocity a nehledět na to, co si budou hlavně myslet ostatní. Mockrát jí za toto děkuji 😊.”     

 

Leona M.

“Studio La Petien a osobní koučink od magistry Petry Němečkové jsem dostala na doporučení od známé. Na první setkání jsem šla řešit nemilou životní událost, ale v průběhu jsme se dostaly k tomu, že prvopočátek a problém je zakopaný v mé dávné minulosti. Po dvou sezeních jsem podstoupila metodu ACCESS BARS a díky tomu se mi otevřel úplně jiný pohled na řešení situací a hlavně těch, kvůli kterým jsem Péťu vyhledala. Vím, že v blízké době terapii zase vyhledám, protože jsem se za rok od první návštěvy posunula dál a kam jinam investovat, než do sebe a svého osobního rozvoje. Vím, že s Péťou zase najdeme na vše racionální a správný pohled, aby život byl bez bolestí, bez tlaků na sebe samotnou a prožíval se vědomě a v přítomnosti, protože si to dovolím! Na osobní koučink, rozvoj a access bars vždy a jedině k Péťe. S úctou a láskou klientka Barbora Dufková”     

 

Barbora Dufková

 

“Restart mozku i osobní koučink od Petry Němečkové byl pro mne úžasným zážitkem, který bych doporučila každému nehledě na věk, pohlaví či životní situaci. Vždy se k ní ráda vrátím, nejen díky jejím znalostem v oboru a funkčním metodám, ale také díky profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu, který svým klientům nabízí. Patří jí velký dík a poklona za její um, který zasahuje i do oblasti tvorby překrásných mandal.”      

 

Lucie Brátová

 

“Metoda Access Bars mne velice zaujala a v Petře jsem našla výbornou koučku. Každé ošetření pro mne bylo velice příjemné, přirovnala bych ho k meditaci po které jsem se cítila prostě skvěle. Metoda Access Bars v mém životě odstartovala rozhodnutí opustit nevyhovující zaměstnání a moc se těším na vše nové co mi tato změna do života přinese. Změny vnímám i ve zlepšení vztahu k sobě samé.”     

 

Martina Hlavatá

“Petru doporučuji vřele k osobnímu růstu a přes Barsy je opravdu jednička!😊”      

 

Nikola Klecarová

 

Reference na kurz Access Bars: “Potkat se s Péťou je samo o sobě velkou inspirací. Kurz Bars je pro mne možnost pomoci sobě a svým blízkým nastavit si život tak, abychom si ho mohli užívat. Moc děkuju za vše, protože každý další den je Barsy ovlivněn. ❤️”     

 

Karolína Soukalová

 

Reference na kurz Access Bars: “Péťa je na Barsy super, kurz byl skvělý i pro mého syna. Všichni jsme si to užili ve skvělé náladě a Barsy používáme a chodim k Péťe na výměny ❤️❤️. Určitě doporučuji zkusit.”      

 

Pavlína Doležalová

 

„Relaxační masáž hlavy nazvaná ACCESS BARS od Petry Němečkové pro mne byl vstup do nového vesmíru duševního uvolnění, očisty a relaxu. Na této masážní technice oceňuji efektivní uvolnění mysli a vyčištění hlavy beze slov a velmi příjemnou formou. Aplikace této metody mi pomohla v osobním životě konkrétně v posílení sebelásky a mé vnitřní sebedůvěry, síly a hodnoty. Pomohla mi také s vypořádáním se s dřívějším vtahem a odpuštěním. Přispěla mi v obchodním jednání s klienty a spolupracovníky. Vnímám její vliv na pozitivní zlepšení kvality mého života. Za možnost spolupráce a výsledky této spolupráce Petře moc děkuji.“     

 

Tomáš Elstner

 

“Již jsem prošla různými metodami, které napomáhají osobnímu růstu, od workshopů obchodních dovedností, koučinku až po terapie. Access Bars s Peťou umocnil moji předchozí cestu osobního rozvoje a hlavně ji zrychlil.”     

 

Marcela Lesková

 

“Access Bars metoda mě nadchla pro svou jednoduchost. Vyslovím téma, které chci řešit, co chci v životě zlepšit, co mě dnes brání v růstu. Pak si lehnu a nechám průvodce působit na mou hlavu. Často u toho usnu a probouzím se s čistší hlavou, uvolněný, jako by se starosti zmenšily, a já mohu lépe a efektivněji žít. Něco jako koučink bez mluvení a přemýšlení.”     

 

Jiří Lesk

 

Reference na kurz Access Bars: “Děkuji moc Pétě za perfektní kurz. Byl pro mě velkým přínosem. Jsem ráda, že jsem pro Bars objevila právě Péťu. Společný den byl plný inspirace a pozitivní energie v příjemném prostředí.”   

 

Lenka Brzáková

 

Reference na firemní mandalu: “S prací paní Němečkové, respektive s její realizací mandaly jsem se setkala na jedné společenské akci. Protože jsem velmi intuitivní, rozhodla jsem se, že bych pro svoji firmu velmi chtěla mandalu tzv. „na míru“. S paní Němečkovou jsem se dohodla a povídaly jsme si o firmě, o mých cílech, o mých pocitech….Řekla mi, že něco připraví a musím se přiznat, že moje očekávání byla překonáno. Mandala mojí firmy přesně koresponduje s mojí představou, naopak předčila očekávané, je to nádhera, moji kolegové a okolí je také nadšené. Věřím, že tato nádherná mandala a práce paní Němečkové přinese mně, mojí firmě  i mému okolí hodně radosti, pohody a štěstí. ”     

 

Jana Nováková, majitelka firmy

Reference na firemní mandalu: “Mandala je dílem výtvarnice Petry Němečkové. “Jste jedna rodina a mandala by vás měla spojovat,” popsala svůj záměr výtvarnice. “Ten obrázek by na vás měl působit tak, aby ve vás vyvolával dobrou náladu,” řekl všem kolegům Ivan Fučík při slavnostním odhalení mandaly. Edita Ševcovicová jeho slova doplnila: “My jsme si říkali s Ivanem, že paní Němečková je jako muška z pohádky a ví, co si tady povídáme, protože zcela vystihla atmosféru ve společnosti.”     

 

Ivan Fučík, majitel firmy