ACCESS BARS

ACCESS BARS® je jemná doteková neinvazivní motoda již mnoho let osvědčená v zahraničí. Je vhodná pro děti i dospělé. Je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness. Více o Access Consciousness najdete zde.

Zajímá vás, v čem spočívá? Jen si to představte. Jste unavení, vyčerpaní, smutní, zmatení nebo naopak strašně moc po něčem toužíte a chcete tomu napomoci. Přijdete do Studia La Petien. Položíte se na lehátko, zavřete oči a necháte o sebe pečovat. Jemné doteky hlavy – barsy – způsobují relaxaci, restart … možná upadnete do spánku a po probuzení jste plni energie, takoví lehcí, vše jde snadno.

Metoda vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života.

Co když právě nyní nadešel čas pro něco úplně jiného, mnohem jemnějšího, vlídnějšího a pro nás snadnějšího?

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: ” Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Skutečností je, že situace, ve které jsme dnes, je soubor našich předešlých voleb.

Změníme-li naši volbu, změníme naši budoucnost”.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Nyní je čas dovolit si přijímat, odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit. Víme, že s BARs je každý z vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je vyzkoušet terapii ACCESS BARS® na vlastní kůži, anebo se přihlásit na kurz, kde se tuto jednoduchou metodu naučíte. S BARs získáte možnost pomoci sobě i lidem ve svém okolí.

Objednejte se na +420 777 856 939.

ÚČINKY metody u dětí:
🌟
 Snížení hyperaktivity u dětí, zklidnění
🌟 Zvyšuje soustředěnost, uvolnění
🌟 Napomáhá k začlení v kolektivu, ke stabilizaci známek
🌟 Ukotvuje v dítěti pocity bezpečí, že je milováno
🌟 Podporuje přijetí sebe sama, zdravé sebevědomí

ÚČINKY metody u dospělých:
🌟 Uvolnění stresu a napětí
🌟 Pomoc při obtížných životních situacích
🌟 Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
🌟 Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
🌟 Snížení hyperaktivity u dětí, zklidnění, uvolnění
🌟 Ukotvuje v dítěti pocity bezpečí, že je milováno
🌟 Podporuje přijetí sebe sama, zdravé sebevědomí
🌟 Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
🌟 Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou
🌟 Odstranění bolestí různých částí těla
🌟 Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
🌟 Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech