STUDIO LA PETIEN

STUDIO LA PETIEN

V krásném novém studiu La Petien v Hradci Králové vás přivítá majitelka studia Mgr. Petra Němečková. Nebojte se vstoupit, protože změna na kterou tak dlouho čekáte, je jediný krok před vámi. Petra vám pomůže s vašimi problémy v práci, ve vztahu, naučí vás se ze života více radovat.

BEZPEČNÉ PODPORUJÍCÍ PROSTŘEDÍ – DŮVĚRA – ODPOČINEK – NOVÉ MOŽNOSTI – ENERGIE

 

Kdo je Petra Němečková? Od mala byla v prostředí analyzování lidských duší a životů. Její maminka je totiž psycholožka. Proto má talent pro práci s lidmi v sobě a tak se dostala i ke koučinku.

A protože je Petra velmi citlivá a intuitivní, cítila, že koučink nestačí a je potřeba jej něčím doplnit. Kvůli životní situaci se dostala k řadě technik, jejichž výcvik absolvovala v České republice i zahraničí. Od energetické psychologie EFT až po Access Bars. A tak spojila dohromady vše, co zná, a pomáhá lidem.

Každého z nás brzdí různé limity. Každý máme nějaké přání a cíle, které si chceme splnit, ale z nějakého důvodu to nejde. Slyšíte se? Petra vám pomůže nasměrovat, kam je potřeba. Protože umí restartovat váš mozek. Zní to jednoduše a taky je. Po sezení s ní se vám začnou otevírat možnosti, o kterých jste ani netušili. Otočí vám život o 180 stupňů a vše, na co čekáte, začne přicházet. Chcete vědět jak?

Jednou z možností, kterou Petra při práci s klienty používá je metoda Access Bars. Je to jemná doteková technika, která stimuluje 32 bodů na hlavě. Je vhodná pro každého. Začnete se více poslouchat, mít se rádi, uvidíte ve svém životě nový směr. Stačí se objednat na sezení nebo rovnou na kurz.

Kromě koučinku se Petra věnuje tvorbě mandal. Již 13 let Petra tvoří osobní, partnerské i firemní mandaly, do kterých umí zakódovat důležité sdělení, které do vás proniká pokaždé, kdy si ji prohlédnete. Každá mandala je originál, součástí je i certifikát o autentičnosti díla a jeho příběh, který Vám Petra napíše. Speciální svatební mandaly jsou úžasným svatebním darem. Taková mandala dává novomanželům možnost jak na společný život. A pokud chcete malovat mandaly, Petra pořádá i kurzy, kde své znalosti předává.

  

Součástí Petřiny práce jsou i firemní koučinky. Firma jako taková je organismus, který musí fungovat jako hodinky. Aby práce měla smysl a zaměstnanci i zaměstnavatelé byli spokojeni, je občas potřeba zásahu zvenčí, protože udržet rovnováhu a klidnou atmosféru bývá někdy složité. Pokud cítíte, že by se u vás na pracovišti mohlo pracovat lépe, radostněji, neváhejte ji kontaktovat. Skupinově i individuálně vás provede sérií sezení, která dopomůžou všem ve firmě k efektivnější práci.

Tohle všechno vás čeká ve studiu La Petien. Hned při vstupu na vás dýchne klidná atmosféra místa, které si Petra vytvořila pro všechny, kdo hledají cestu, řeší partnerské problémy, problémy v práci, neví si rady, jak s dětmi nebo jen hledají ještě něco víc a netuší co.

Petra už má za sebou řadu spokojených klientů, kterým zlepšila život. Ona sama má se svými metodami aplikovanými na svůj život ryze pozitivní zkušenosti a ráda pomáhá všem, kteří si o pomoc řeknou.