O MNĚ

O MNĚ

Jmenuji se Petra Němečková, najdete mne pod jménem, které se již stalo značkou, La Petien. Více než 10 let se věnuji osobnímu růstu, jsem koučka, autorka mandal a facilitátorka Access Bars. Vše vnímám jako druh terapie, jako činnost, která mne naplňuje a vám přináší radost a hlavně pomáhá. Postupně vám vylíčím svůj příběh.

Nejvíce o mně se dozvíte prostřednictvím mého blogu.

JÁ a KOUČINK

Již od malička mě zajímaly lidské příběhy, vztahy mezi lidmi, lidské chování … Byla to taková hra. Jedna z disciplín bylo najít příčinu toho kterého chování, proč ten či onen je takový jaký je, co se dělo u něho doma, jaký vztah měli jeho rodiče… Výsledek jsem vždy konzultovala s odborníkem, moje maminka je psycholog. Tento vzorec chování, způsob smýšlení mi byl tudíž vštěpován téměř od narození. Práce s lidmi mi byla asi předurčena.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii (na osoby s poruchami chování). Již při studiu jsem věděla, že si chci po škole absolvovat nějaký psychoterapeutický kurz a mým posláním bude skrze toto pomáhat lidem na jejich cestě životem. Po škole mne však cesta svedla k naprosto jinému oboru, k produkční činnosti. Z počátku mě to naplňovalo, ale postupně jsem začala mít pocit, že ztrácím sama sebe. To se projevilo i na mém zdraví. Po nějakém čase jsem „náhodou“ objevila metodu EFT. Absolvovala jsem kurz TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE a EFT, následně EFT INNOVATION TRAINING pod vedením Gwyneth Moss, jedné
z 29 EFT masterů. Následoval výcvik OPTIMAL EFT a koučovací technika YES CODE. Začala jsem pracovat nejprve sama na sobě a mých blízkých. Pozorovala jsem, jak se měním, jak se mění mé okolí. Jak znovu nacházím sama sebe. Začalo mi dávat smysl klišé jako „mít se ráda“, „dělat něco srdcem“, „dělat něco pro sebe“ a sledovat, jak vše úžasně funguje a mně se začíná plnit jeden sen za druhým.

Jedním z mých profesních snů bylo absolvovat kurz TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU I. a II. STUPNĚ, který jsem si pochopitelně splnila. Následně pak praxe touto metodou až po absolvování titulu PRAKTIKA TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU. Způsob smýšlení a nahlížení na svět, který mi otevřela tato metoda, mi ze dne na den obrátil život vzhůru nohama. Stále mi dává smysl a já ho dodnes při konzultacích předávám svým klientům.

A protože se na své životní cestě zajímám o možnosti, které mi přinášejí nová uvědomění a další vývoj, obohatila mne i další metoda ACCESS BARS. A jak mne tato metody obohatila se dozvíte ZDE.

JÁ A MANDALY

Startovací místo jsem vám již popsala výše. V období, kdy jsem měla pocit, že ztrácím sama sebe, v období hledání, mne navíc opustila mému srdci velmi blízká osoba, moje babička. Tato smutná událost mě silně zasáhla a já jsem z této nelehké situace hledala cestu ven. Jednoho dne jsem se náhodou dostala na hodinu jógy, kde jsem se seznámila s lektorkou alternativního léčení. Začala jsem navštěvovat kurzy, které vedla, studovat něco, o čem jsem do té doby měla jen velmi zkreslenou představu. A právě při tomto studiu jsem objevila kouzlo mandal. Tvorba mandal mi pomohla vše ustát, zahojit se a s optimistickým naladěním kráčet dál životem. A protože mandaly, má osobní mandala mi tolik pomohly, rozhodla jsem se jimi, svoji tvorbou, obdarovat i své blízké. Časem se okruh zájemců o mé mandaly začal zvětšovat, dnes moje klientela sahá třeba až do Singapuru. A protože ráda propojuji tradici s aktuální dobou, přemýšlela jsem, jak by vypadala taková moderní mandala plná hojnosti. A co více nese tyto vlastnosti než lesk a třpyt krystalů komponentů swarovski. Tvořím tedy ručně malované mandaly, které jsou plné záře, hojnosti, optimismu, víry a naděje a které díky krystalům tvoří dojem živé mandaly.

JÁ A NÁRAMKY PŘÁNÍ

Mám ráda hezké věci, umím poslouchat svoji intuici a tak se jednoho dne ,,náhodou,, stalo, že jsem měla možnost pracovat s korálky. A protože mám ráda kvalitní a trvanlivé materiály a zároveň jistou tradici, začala jsem používat korálky z minerálních a přírodních kamenů, polodrahokamů. A z nich začaly vznikat krásné náramky, které jsou nejen ozdobou, ale součástí osobitosti každého z nás. Jejich výjimečnost není jen v jejich vzhledu, ale v tom, že plní přání. Díky metodě techniky kvantového doteku matrixu do nich vkládám lidem jejich přání.

KDO JSEM

Jsem žena. Jsem milující partnerka. Jsem dcera a sestra. Jsem majitelka čivavy. Jsem člověk, který zažívá ve svém životě vrcholy i pády. Jsem koučka, jsem terapeut. Jsem autorka mandal. Jsem autorkou náramků přání. Jsem osoba milující svůj život. Jsem tvůrcem svého života …

 

SPOLUPRACUJI

Facilitátor Access Bars

S týmem TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU

S dámským klubem COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB

psychologickou poradnou PhDr. Miroslava Němečková