O MNĚ

O MNĚ

Jmenuji se Petra Volenec Němečková, najdete mne pod jménem, které se již stalo značkou, La Petien. Více než 10 let se věnuji osobnímu růstu. Jsem osobní a firemní koučka, malířka a facilitátorka Access Bars. Jsem majitelka Studia La Petien. Postupně vám vylíčím svůj příběh.

JÁ a KOUČINK

Již od malička mě zajímaly lidské příběhy, vztahy mezi lidmi, lidské chování … Byla to taková hra. Jedna z disciplín bylo najít příčinu toho kterého chování, proč ten či onen je takový jaký je, co se dělo u něho doma, jaký vztah měli jeho rodiče… Výsledek jsem vždy konzultovala s odborníkem, moje maminka je psycholog. Tento vzorec chování, způsob smýšlení mi byl tudíž vštěpován téměř od narození. Práce s lidmi mi byla asi předurčena.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii (na osoby s poruchami chování). Již při studiu jsem věděla, že si chci po škole absolvovat nějaký psychoterapeutický kurz a mým posláním bude skrze toto pomáhat lidem na jejich cestě životem. Po škole mne však cesta svedla k naprosto jinému oboru, k produkční činnosti. Z počátku mě to naplňovalo, ale postupně jsem začala mít pocit, že ztrácím sama sebe. To se projevilo i na mém zdraví. Po nějakém čase jsem „náhodou“ objevila metodu EFT. Absolvovala jsem kurz TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE a EFT, následně EFT INNOVATION TRAINING pod vedením Gwyneth Moss, jedné z 29 EFT masterů. Následoval výcvik OPTIMAL EFT a koučovací technika YES CODE. Začala jsem pracovat nejprve sama na sobě a mých blízkých. Pozorovala jsem, jak se měním, jak se mění mé okolí. Jak znovu nacházím sama sebe. Začalo mi dávat smysl klišé jako „mít se ráda“, „dělat něco srdcem“, „dělat něco pro sebe“ a sledovat, jak vše úžasně funguje a mně se začíná plnit jeden sen za druhým.

Jedním z mých profesních snů bylo absolvovat kurz TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU I. a II. STUPNĚ, který jsem si pochopitelně splnila. Následně pak praxe touto metodou až po absolvování titulu PRAKTIKA TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU. Způsob smýšlení a nahlížení na svět, který mi otevřela tato metoda, mi ze dne na den obrátil život vzhůru nohama. Stále mi dává smysl a já ho dodnes při konzultacích předávám svým klientům.

A protože se na své životní cestě zajímám stále o možnosti, které mi přinášejí nová uvědomění, radost, lehkost a vybírám si víc a víc, obohatila mne i další metoda ACCESS BARS. A jak mne tato metody obohatila se dozvíte ZDE.

JÁ A MANDALY

Startovací místo jsem vám již popsala výše. V období, kdy jsem měla pocit, že ztrácím sama sebe, v období hledání, mne navíc opustila mému srdci velmi blízká osoba, moje babička. Tato smutná událost mě silně zasáhla a já jsem z této nelehké situace hledala cestu ven. Jednoho dne jsem se náhodou dostala na hodinu jógy, kde jsem se seznámila s lektorkou alternativního léčení. Začala jsem navštěvovat kurzy, které vedla, studovat něco, o čem jsem do té doby měla jen velmi zkreslenou představu. A právě při tomto studiu jsem objevila kouzlo mandal. Tvorba mandal mi pomohla vše ustát, zahojit se a s optimistickým naladěním kráčet dál životem. A protože mandaly, má osobní mandala mi tolik pomohly, rozhodla jsem se jimi, svoji tvorbou, obdarovat i své blízké. Časem se okruh zájemců o mé mandaly začal zvětšovat, dnes moje klientela sahá třeba až do Singapuru. A protože ráda propojuji tradici s aktuální dobou, přemýšlela jsem, jak by vypadala taková moderní mandala plná hojnosti. A co více nese tyto vlastnosti než lesk a třpyt krystalů komponentů swarovski. Tvořím tedy ručně malované mandaly, které jsou plné záře, hojnosti, optimismu, víry a naděje a které díky krystalům tvoří dojem živé mandaly.

JÁ A ENERGETICKÉ OBRAZY

A jak jsem psala výše, protože si vybírám více a více a stále se dívám po dalších možnostech, které by mi obohatily život, vstoupily do mého života i energetické obrazy. A to takovou rychlostí a doslova ze dne na den. Stejně jako přišla nám všem do života zkušenost s Covidem. V půlce března, když jsem zavřela  studio a ocitla se doma, jsem vůbec netušila, co bude dál. Dělat konzultace online mi nedávalo smysl. Nic nedělat, čekat, mě taky nebavilo. Tušila jsem, že toto období může být mnohem více, než jak nám bylo předáváno. A tak jsem si začala pokládat otázku: “Jakým přínosem mi toto může být? Co dalšího tady ve mě je, o čem ještě nevím? Jakým přínosem mohu být já? Co když tohle všechno je tak skvělé, že to zatím jen nevidím? A co mi to má přinést?” No a pak … jednoho dne ráno jsem si vzpomněla, že mám doma plátno a akrylové barvy. Toho času zhruba před rokem mi manžel říkal, že bych mu mohla namalovat obraz podobný tomu, co někde zahlédl. Pamatuji si, jak jsem mu říkal: “Blázníš? Maluji mandaly, ne obrazy, to neumím.” Nedalo mi a zkusila jsem to. A od té doby, jsem nepřestala 🙂

SPOLUPRACUJI

Facilitátor Access Bars

S týmem TECHNIKY KVANTOVÉHO DOTEKU MATRIXU

S Univerzitou Hradec Králové

S dámským klubem COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB

psychologickou poradnou PhDr. Miroslava Němečková