Energetické obrazy La Petien

Energetické obrazy La Petien

E N E R G E T I C K É   O B R A Z Y   L A   P E T I E N

CO JE TO ENERGETICKÝ OBRAZ S PŘÍBĚHEM ?

Ikdyž si to možná neuvědomujeme, to, co nás obklopuje, na nás má obrovský vliv. Přemýšleli jste někdy nad tím, co vám visí doma nebo v práci na zdi a jak to ovlivňuje vaši náladu, váš den, váš život? Energetický obraz vám dá přesně tu energii, kterou si přejete aby vysílal včetně záměru, do něho vloženého.

Slovy psychologa PhDr. Miroslavy Němečkové:

” Energetické obrazy vyvolávají emoce, prožitky, které napomáhají překonávat stresující situace, dokážou povzbudit, posílit, působí jako stimulátory k povzbuzení, posílení, ale i jako relaxační, uklidňující žehlička.

Je potvrzeno, že vše, co posiluje pozitivní energii, potencuje duševní i pracovní spokojenost, následně potom i pracovní úspěšnost. Jedinci, kteří chodí do práce spokojeni, vykazují potom lepší, stabilnější výsledky.

Introvertní jedinci preferující klidnější, stabilnější prostředí volí potom tlumenější, duchovnější obrazy. Extrovertní typy, hlučnější prostředí, týmovost, potom spíš hravou výraznější barevnost.

Je známé, že úspěšné pracovní firmy a společnosti už dlouhodobě pochopily, že na výkonnost zaměstnanců, jejich produktivitu práce působí prostředí, ve kterém pracují. Příjemné, esteticky vkusné zázemí, ve kterém hraje důležitou úlohu pozitivní energie barev a volba energetických obrazů.”

PROČ SI TAKOVÝ OBRAZ POŘÍDIT?

Takový obraz září, vysílá energii, vaše přání. Nejen vidíte, ale hlavně cítíte rozdíl, jestli v místnosti pověšen je či nikoliv. Maluji takové obrazy, které rozsvítí, rozzáří, dodají energii doslova každému koutu.

Je to vlastně takový koučink na plátně či v zarámovaném obraze. Konkrétní příklady naleznete níže.

ENERGETICKÝ OBRAZ NEBO MANDALA?

Na to je odpověď jednoduchá. Co se vám líbí více. Obojí působí stejně. Je to úplně jedno. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě buď na vás více promlouvá mandala a nebo akrylová malba. A nebo obojí 🙂

JAK OBRAZ VZNIKÁ?

Po tom, co získám od vás váš záměr a vaše zadání mohu začít. Navnímám se na vás, na vaši energii a nechám ruku, která už přesně ví 🙂 Pracuji v napojení. Nemaluji ale vždy. Tvořím jen, když je mi příjemně. Nikdy dopředu netuším, jak bude obraz či mandala vypadat. Celý proces je velmi intuitivní.

Uvedu příklady dle místností:

PRACOVNA – OBRAZ TVOŘIVOSTI

Znáte to, když někam přijdete a najednou jste tvůrčí, plní nápadů a máte tolik energie? Za jeden den toho stihnete jako jindy za celý týden? A co takhle si pořídit obraz do místnosti, kam byste za tímto chodili? Do pracovny, pracovního koutu doma, ateliéru nebo třeba firemní kanceláře? A co kdyby měl navíc obraz energii úspěchu 🙂

 

LOŽNICE, ZIMNÍ ZAHRADA … – RELAX a RESTART

A nebo obraz v místnosti, kde chcete jen relaxovat a vypnout. Také jistě znáte ten pocit, kdy toho máte doslova nad hlavu a říkáte si, jak to vypustit, jak se uvolnit? A co mít nějaký relaxační kout, který vysílá právě tuto energii?

 

OBÝVACÍ POKOJ – RODINA

A nebo obývací pokoj, či jídelna v kuchyni, kde se nejčastěji schází všichni členi rodiny … co zde podpořit vaši společnou energii? Takové to teplo rodinného krbu?

   

DĚTSKÝ POKOJ

Nebo co pořídit dítěti obraz do pokojíčku, který by ho zklidňoval a podporoval jeho koncentraci? Nebo pro bezpečí takový, při kterém by se mu lépe spalo?

 

LOŽNICE – OŽIVENÍ SEXUÁLNÍ ENERGIE  NEBO OBRAZ POČETÍ

A nebo do ložnice obraz, který by podpořil energii početí? Mám již klientky, u kterých takový obraz podpořil uvolnění se a přijetí možnosti, že mohou mít miminko, ať už kolem nich létají jakékoliv programy…. Či probuzení sexuální energie mezi vámi, nalezení harmonie a komunikace i v této oblasti.

A pokud má klient i nějaký problém, který se ho nechce pustit, nějaké individuáloní téma, mohu podpořit, nabídnout i koučink. Třeba takové téma zdraví 🙂 Myslím, že si všichni již začínáme uvědomovat, jak moc ho můžeme vlastní hlavou ovlivnit.

ENERGETICKÉ OBRAZY HOJNOSTI a jak to funguje ZDE.

Aktuální nabídku obrazů naleznete na E-SHOPU.