Energetické obrazy La Petien Art

Energetické obrazy La Petien Art

E N E R G E T I C K É   O B R A Z Y.   E N E R G E T I C K É   Z Á Ř I Č E . O B R A Z Y   H O J N O S T I.   L A   P E T I E N   A R T.

PROČ SI TAKOVÝ OBRAZ POŘÍDIT?

Takový obraz, jak již napovídá jeho název, září, vysílá energii. Nejen vidíte, ale hlavně cítíte rozdíl, jestli v místnosti pověšen je či nikoliv. Maluji takové obrazy, které rozsvítí, rozzáří, dodají energii doslova každému koutu. I tomu nejtemnějšímu nebo nejsmutnějšímu 🙂 Dlouho jsem se věnovala pouze mandalám. I to jsou energetické obrazy, nyní jsem přidala malbu akrylem na plátno a čím větší, tím lepší 🙂 Moc mě baví ta rozmanitost. Obrazy dodávají energii a dá se do nich dle zadání klienta vložit i individuální záměr či poslání.

Je to vlastně takový koučink na plátně či v zarámovaném obraze.

Uvedu příklady dle místností:

PRACOVNA – OBRAZ TVOŘIVOSTI

Znáte to, když někam přijdete a najednou jste tvůrčí, plní nápadů a máte tolik energie? Za jeden den toho stihnete jako jindy za celý týden? A co takhle si pořídit obraz do místnosti, kam byste za tímto chodili? Do pracovny, pracovního koutu doma, ateliéru nebo třeba firemní kanceláře? A co kdyby měl navíc obraz energii úspěchu 🙂

 

LOŽNICE, ZIMNÍ ZAHRADA … – RELAX a RESTART

A nebo obraz v místnosti, kde chcete jen relaxovat a vypnout. Také jistě znáte ten pocit, kdy toho máte doslova nad hlavu a říkáte si, jak to vypustit, jak se uvolnit? A co mít nějaký relaxační kout, který vysílá právě tuto energii?

 

OBÝVACÍ POKOJ – RODINA

A nebo obývací pokoj, či jídelna v kuchyni, kde se nejčastěji schází všichni členi rodiny … co zde podpořit vaši společnou energii? Takové to teplo rodinného krbu?

   

DĚTSKÝ POKOJ

Nebo co pořídit dítěti obraz do pokojíčku, který by ho zklidňoval a podporoval jeho koncentraci? Nebo pro bezpečí takový, při kterém by se mu lépe spalo?

 

LOŽNICE – OBRAZ POČETÍ

A nebo do ložnice obraz, který by podpořil energii početí? Mám již klientky, u kterých takový obraz podpořil uvolnění se a přijetí možnosti, že mohou mít miminko, ať už koem nich létají jakékoliv programy….

Toto vše, pokud má klient i nějaký problém který se ho nechce pustit, nějaké individuáloní téma, mohu podpořit i nějakou z koučovacích technik, které používám. A co třeba takové téma zdraví 🙂 Myslím, že si všichni již začínáme uvědomovat, jak moc ho můžeme vlastní hlavou ovlivnit.

JAK TO VZNIKLO?

Začala jsem je tvořit díky korona situaci. Jsou odrazem mých proseb o projevení mé vyjímečnosti, originality, něčeho, čím mohu promlouvat k široké veřejnosti a pomáhat tvořit radostnější svět v hojnosti. O hojnosti se více dočtete ZDE. Měla jsem doma asi rok plátno a pár barev a neměla jsem odvahu se postavit před stojan, postavit na něho plátno a začít malovat. A nyní to šlo samo. A s takovou lehkostí, nadšením, vzrušením. Nemohla jsem dospat, abych mohla ráno začít malovat 🙂

A tak maluji mandaly, vše, co mi dává smysl a abstrakci.

ENERGETICKÝ OBRAZ NEBO MANDALA?

Na to je odpověď jednoduchá. Co k vám promlouvá více 🙂 Obojí působí stejně, jen by vám na stěně mělo viset to, co vás přitahuje víc. Je mnoho příznivců mandal, které je oslovují a doslova na ně promlouvají záměrem, který byl do nich vložen. A abstrrakce jim nic neříká. Na druhou stranu je hodně klientů, kterým neříká nic mandala. A je to úplně jedno. Nehledejte v tom žádné složitosti, prostě buď se mi líbí to a nebo to. A nebo obojí 🙂

ENERGETICKÉ OBRAZY HOJNOSTI a jak to funguje ZDE.

Aktuální nabídku obrazů naleznete ZDE v nabídce mandal.