Hojnost … co to vlastně znamená

Hojnost … co to vlastně znamená

Tímto článkem navazuji na příspěvek o energetických obrazech … Jak funguje takový obraz hojnosti a o čem to vlastně je?

Hojnost. Pod tímto pojmem si může každý představit něco jiného … často od svých klientů, coby koučka, slýchám jejich nejrůznější přání, v čem oni spatřují hojnost a většinou je to něco, čeho se jim nedostává, JENŽE!

HOJNOST může člověku do života přijít až ve chvíli, kdy ji pociťuje, nikdy nepřijde jen tak, když jí chce z pocitu NEDOSTATKU. Ptáte se, jak to ale udělat? Uvedu příklad … teď velmi aktuální … z doby korona … kdy se hodně lidem vkrádal do myšlenek pocit NESVOBODY. Jak je možné, že někteří lidé ji necítili? A to ikdyž třeba mohli mít mnohem větší obavy? Odpověď … je to o stavu mysli. Můžeme cítit svobodu i v té nejstísněnější situaci … A obraz takový stav mysli pomáhá přinést. Jen si představte, máte pocit, že se vám vše hroutí … že před sebou nevidíte žádnou možnost …že to všechno špatně dopadne … hroutí se vám jedná kostička za druhou. A co takhle vejít do místnosti, kdy najednou, ani nevíte jak, se vás začne ten tížívý pocit na hrudi a ten tlak v hlavě pouštět … a vy najednou můžete pozvolna dýchat víc a víc … a najednou na to celé zapomínáte … nebo vám přicházejí do hlavy myšlenky, jak z toh ven … vidíte světlo na konci tunelu … prostě víte, že ikdyž to teď nevypadá třeba vůbec fajn a rozum vám velí, nejde s tím nic udělat … někde hluboko v srdci, zcela nerozumově k vám přichází klid a že je vše v pořádku …. a navíc začínáte vidět možnosti, které by vás ani nenapadli … a celá situace se vám jeví jako výzva a vy se už těšíte, jak tento level dáte … tak obrovský efekt má mysl a to když na ni něco působí … třeba takový ENERGETICKÝ OBRAZ HOJNOSTI.

A TAKY … CO ZNAMENÁ v HOJNOSTI? Velmi dlouhou dobu tu na Zemi, dával člověk moc nad svým životem někomu zvenčí. Ať už vědomě či nevědomě. Bohu nebo státu, programy, které okoukal od svých rodičů, vychovatelů … tak to prostě fungovalo …. nechali jsme se řídit, dovolili jsme, že jsme si mohli něco dovolit AŽ … běžně tu fungovaly programy jako Bez práce nejsou koláče … To si nemůžeme dovolit … Měli bychom být skromní … Bohatí lidé jsou zlí … je výhodné být nemocný, pak nás budou všichni litovat a pomáhat nám … Nedávej nikomu na odiv, že něco máš, budou ti závidět … Nebuď moc vidět a slyšet … Jak by se ti mohlo dařit, když jde celá světová ekonomika do … tak co, znáte to také? A my tomu věřili … jinými slovy, byli v rolích OBĚTI. Žili jsme programy STRACHU, a jak krásně se nám celá staletí zrcadlily do našich životů. A přitom se tu vždy našli ti, kteří měli takzvané ŠTĚSTÍ. Co myslíte, byli to opravdu děti štěstěny? Já už dnes vím, že byli šťastni, protože převzali moc nad svým životem a rozhodli se pro to.

…. žít život v hojnosti znamená především převzetí ZODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT. 👉To, že se staneme TVŮRCI. 👉A co dělá tvůrce? Neztěžuje si. Situaci, která se mu nelíbí, bere jako špatnou volbu a hledá řešení. Vyřeší to a jede dál. Tvoří. Tvoří hodnoty. Důležitý je jeho stav mysli, že má moc nad svých životem. Že ho nikdo neovládá. Že v situaci, ve které se nachází, že se do ni dostal jen on sám, a stejně tak, může udělat volbu a jen on sám se z ní dostst ven.  Tvůrce nesetrvává na místě. Tvůrce dělá volby a žije. Jedině tak může fungovat život v hojnosti. A že nám planeta Země dala možnosti, kterých si můžeme užívat. A bude to fungovat jen když se pro ni rozhodneme … No a často, protože jsme tolik připoutáni na bývalé programy, které tu byly tak dlouho … tak je k tomu kromě rozhodnotí a volby trochu nápomoci … a to právě takovým OBRAZEM HOJNOSTI (ať už v podobě mandaly či akrylu na plátně) nebo KOUČINKEM 🙂 A pokud se pro to opravdu rozhodnete, neváhejte se na mě obrátit, ráda vás povedu.

Petra