Energie není magie

Energie není magie

🍀Otevřeš-li se přijímání, máš více energie, více života.

🍀Věnuj svojí energii tam, co chceš tvořit, ne tam, s čím bojuješ nebo před čím se bráníš. Dej dolů bariéry, které tě stojí tolik tvé energie.

__________

Ještě stále tu přetrvává názor, že lidé, kteří pracují s energiemi, jsou šarlatáni. No, ikdyž nikomu neberu jeho názor, největšími mágy by v tom případě byli firmy, které nám dodávají energie do domácností a do firem. Ale v podstatě základ je stejný. Prodávají, nakládají s energií, o které všichni víme, jen není na první pohled vidět. Co když je tomu tak i s jakoukoli jinou energií. Jen takto nejsme zvyklí uvažovat. Dr. Bruce Lipton řekl, a nebyl jediným vědcem, který to dokázal na akademické půdě, že vše je energie.

👇👇👇

🍀My jsme energie.

🍀Ty jsi energie.

🍀To médium, ze kterého toto čteš, má svoji energii.

🍀Židle, křeslo, na kterém sedíš, má svoji energii.

A s tímto výčtem bych mohla pokračovat do nekonečna.

Jsme my, podněty živé i neživé, velmi nahuštěným shlukem energií.

A tak, na sebe vše i vzájemně působí. Prolíná se.

Vybíráme si, co s námi rezonuje. Jiným jazykem, čehož nebo koho energie nám je příjemná.

🍀Vědecky se tomu prý říká konstruktivní interference.

🍀Funguje to tedy i opačně. Pokud máme strach, nevěříme věcem či lidem, v jejichž přítomnosti jsme = destruktivní interference. Což má za následek naše oslabení, méně energie, méně života. V laickém jazyce únava, nechuť, nemoce ….

👇👇👇

A proč ti o tom píši? Aby sis uvědomil/la, že tvůj život se skládá a řídí jednoduše podle toho, co a jak vnímáš, ne, co vymyslíš. V laickém jazyce by to bylo naslouchání tvému vědomí, tvé intuici, před tvojí myslí. Proč? Protože v takovém případě vždy víš, co je pro tebe nejlepší. I když to jde často proti rozumu. Nebo si často vybíráš to destruktivní a nerozumíš tomu, nebo to nedokážeš změnit. Tam hrají velkou roli naučené vzorce chování. Při konstruktivní interferenci dochází k tomu, že se potkají vlny stejného typu, proto říkáme, jsme na stejné vlně a tím vytváříme ještě silnější vlnění, tedy více harmonické energie. A více energie = více života.

Proto se cítíme tak skvěle, když jsme zamilovaní. Když teď vynechám chemické procesy, které se v těle dějí, jednoduše to znamená, že jsme na stejné vlně, máme více energie.

V trochu kratším horizontu to funguje třeba při nakupování, vejdeme do obchodu a zavolá na nás (svojí energií – svojí vibrací) kabelka. Vibruje tím, co my. Když si jí pořídíme, může to v nás vzbuzovat takové pocity. Máme více energie. Dělá nám to dobře. Té kabelce taky. Jen jí nebylo umožněno mluvit. A o komunikaci s předměty jindy 🙂

👇👇👇

Je to určitý spirit, jinými slovy duch, nebo ať už to budeme nazývat jakkoliv, který je dnes běžnou součástí života.

👇👇👇

Energie tedy není magie. Má svá pravidla. Své výklady. A to ve vší podstatě velmi jednoduché.

👇👇👇

Access Bars je jednou z metod, která s energií pracuje. Pokud chceš dát životu hlubší smysl, chceš se naučit, jak řídit ten tvůj a žít ho v lehkosti, přijď na Access Bars kurz. Nebo se objednej na sezení a já budu ráda tvým průvodcem na cestě za sebou samým. Za svoji praxi jsem nahlédla různým metodám a technikám. Nejdůležitější je tvoje volba, že chceš něco ve svém životě zlepšit, změnit.

Těším se na viděnou, Petra