Střípky z Bali 2: PURIFIKACE MELUKAT griya beji waterfall

Střípky z Bali 2: PURIFIKACE MELUKAT griya beji waterfall

Tohle byl jeden z velmi silných zážitků tady na Bali.
Tyto očisty mě nikdy nazaujaly natolik, abych jim byla ochotna dát svůj čas tady.

Ale tentokrát … tato byla v pořadí již druhá. O té první čtěte zde.

Této purifikaci se říká melukat – proces k očištění vaší duše i těla🙏🏻

🙏🏻Proces purifikace u vodopádu měl rozhodně své kouzlo. Musíte se převléknout do sárongu a všechny své věci nechat ve skříňce, včetně obuvi.

Tím samotným započal pro mne trochu nekomfort. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká. Průvodce nás vedl nejrůznějšími uličkami ve skalách, vodou, pod vodu.
Na jednotlivých stanovištích jsme darovali obětinku se zapálenou vonnou tyčinkou a pomodlili se k nejrůznějším Bohům.
Spadají pod ně Bozi lásky, vztahů a rodiny, zdraví, ale také prosperity, byznysu a hojnosti.

Předposledním krokem celého procesu bylo vykřičení se z negativních emocí. To byl hóóóódně emotivní krok. Netušila jsem jak moc. Kolik uvolnění, radosti a tance pak přišlo😊

Náš průvodce říkal, že se chodí všechen personál vykřičet před začátkem pracovní doby každé ráno, protože tam projde mnoho klientů, tak aby se očistili a nepřenesla se na ně negace.

Poslední krok spočíval v tom, že jsme museli vzít “Holy water” do dlaní a několikrát si polít hlavu, několikrát se napít a několikrát si umýt obličej. To se v předchozích krocích v různých počtech opakovalo několikrát. Tentokráte však v bazénku, kde kolem nás plavali ryby Koi-fish. Alespoň doufám, že jen tito.

Následovalo to stejné s kokosovou vodou v kombinaci s poslední motlitbou. Bílou křídou jsme si udělali proužek od třetího oka nahoru a na zátylek. Dostali jsme květinu za ucho, tříbarebný náramek pro ochranu Tridatu – tři barvy – tři Bozi – Brahma, Wisnu a Shiva. A také rýži na třetí oko a na krční jamku.

Já jsem ráda, že jsme purifikaci absolvovala, ikdyž mé kroky byly ze začátku velmi nejisté.

Děkuji 🙏🏻

S💚Petra