Výstava obrazů La Petien v PETROF Gallery listopad – prosinec 2022

Výstava obrazů La Petien v PETROF Gallery listopad – prosinec 2022

Ráda bych se s vámi podělila o další kouzelný zážitek, a zároveň vás i pozvala na výstavů svých energetických obrazů La Petien v PETROF Gallery v Hradci Králové. Výstava nese název BAREVNÉ ZÁZRAKY.

Dlouho, opravdu dlouho jsem měla myšlenku výstavy v hlavě. Ale nějak to nepasovalo. Dnes bych zpětně řekla, nebyl jednoduše ten správný čas. Pravda, kolik trpělivosti nás život učí, a když na něco tlačíme, ukáže se jen protitlak, namísto kýženého výsledku. A jaké zázraky přicházejí doslova samy, když danou situaci – přání pustíme.

Přála jsem si vystavovat právě na tomto místě. Strašně moc. Volné termíny byly ale až na určité měsíce v roce 2023, 2024. A to je pro mě hodně vzdálená budoucnost a já jednoduše plánovat a dělat nějaké kroky dopředu moc neumím. Musela jsem v tomto ohledu přijmout sebe sama, nesoudit se. A přitom mít jasné přání. Vyslané do vesmíru. Aby věděl, co mi má splnit 🙂 Říkala jsem si, jaké možnosti pro výstavu tady pro mě jsou? Jinde jsem vystavovat nechtěla. A vesmír mi opět kryl záda 🙂 On to tedy bravurně umí vždy, jen když nevím, co chci, neví, co splnit. A když vím, co nechci, splní okázale i to.

A najednou, byla jsem v PETROF Gallery na pracovním setkání, když jsem potkala paní produkční, která má výstavy na starosti. Šla jsem jí pozdravit a omluvit se, že nereaguji na její nabídky, že si jich vážím, ale nedokáži v takovém horizontu odpovědět. Načež ona mi povídá.  “DNES se mi uvolnilo místo na listopad – prosinec, chceš?” A já na to – a to byla volba – nestihla jsem vůbec zapojit mozek – ANÓÓÓ. A najednou to bylo. Včetně vernisáže. Na veškerou přípravu jsem měla tři týdny. A ikdyž samozřejmě přichází značná nervozita a tréma, již od 3. listopadu až do konce prosince. si má díla můžete v nádherných prostorách PETROF Gallery prohlédnout i zakoupit.

Jsou to energetické obrazy – výrazně působí a ovlivňují vaší psychiku a náladu. Váš život. Každý má svůj příběh a své poslání. Energetické obrazy vysílají frekvence svého poselství a tím si přitahují do života toho majitele, který chce dané poselství naplnit. To je vesmírný zákon kvantového fyziky. Proto, nechte je na sebe působit a uvidíte, který je ten váš.

Ukázku si můžete prohlédnout i na stránkách www.lapetienart.cz a link na výstavu zde.

Cítím vděčnost a obrovský dík. Jak může být tohle ještě lepší?

Petra

„Vidět v každém dni to pěkné, prožívat vděčnost a radost, je volba. Ne nějaký univerzální stav. Mé obrazy napomáhají vidět malé zázraky každý den. Nechte na sebe působit jejich energii a otevřete se v životě přijímání a hojnosti. Protože, otevřete-li se přijímání, máte více energie, více života. Osloví-li vás nějaký obraz, naslouchejte jeho poselství. Vše je o energii. Stejně tak i každý obraz má své frekvence, a ty k sobě a ke svému majiteli, se kterým rezonuje, přitahují a násobí energii daného poselství. To je zákon vesmíru.“