Poradna: Váš rok 2023

Poradna: Váš rok 2023

Jaký chcete, aby váš rok 2023, byl?

Na začátku tohoto příspěvku pár slov k fotogragii. Vznikla na Bali v jednom z chrámů očisty. Balijci jsou z převážné většiny hinduisté, balijští hinduisté. Jejich chování, život a smýšlení je hodně ovlivněno jejich vírou. Přesto, já spatřuji jejich největší životní know how spokojenosti, v přijímání přítomného okamžiku takový, jaký je. A v hledání přínosu pro jejich život. Atmosféra tohoto ostrova je velmi specifická, pro nás, evropsky smýšlející bytosti velmi uvědomovací, jestli to slovo vůbec existuje, svobodná, ozdravná. Ta fotografie má pro mě tuto energii. Věci jsou tak jak jsou. Jediným přínosem v každém okamžiku je hledání možností, ochota změny, odvaha žít sami sebe, touha poznávat, jaký může ten náš život být, a jakým můžeme být přínosem my. Vnímáte tu expanzi? Nebo můžeme hledat viníky, příčiny, do nekonečna se obracet do minulosti.

Proto můj dotaz zní, jaký chcete, aby váš rok 2023, byl?

Ze všech stran slyšíme jen udělej změnu. V tom lepším případě. V tom horším, boj se. Co si tedy vybrat? Co si tedy dovolit vybrat? Co když je to jen na vás? Co když byste mohli alespoň na chvíli vypnout mysl, v domnělosti, že děláte to nejlepší, přestat kontrolovat chod událostí a jen tak si, sami pro sebe říct, jak by mohl váš život vypadat, pro letošní rok?

Možná jste se svým životem spokojeni? Tak jak ho ještě zvětšit? Čím ho obohatit?

A pokud spokojeni nejste, jakou změnu udělat proto, abyste spokojenější byli? Neznamená to, že by to dosud bylo špatně, bylo to přesně tak, jak mělo. Co když to může být odteď jinak? Přívětivěji pro vás?

Není to začátkem nového roku. Tu změnu můžete udělat kdykoliv. Ale proč ne zrovna teď, když je tolik lidí na změnu připraveno a rozhodnuto do toho jít? V rámci energie kolektivního vědomí to půjde mnohem snadněji. Lidské mysli napomáhá si věci časově ohraničit, a tak je nový rok skvělou příležitostí 🙂

Opakuji tedy dotaz: Jaký chcete, aby váš rok 2023 byl?

Chcete si více věřit? Chcete být sebevědomější? Chcete více porozumění a lásky ostatních? Chcete pracovat s větší lehkostí? Chcete více duševní pohody, více klidu, více zdraví, více energie? Chcete něco změnit?

ZAČNĚTE U SEBE.

Začněte řídit svůj život.

Buďte tvůrci svého života.

Když nic nezměníte, nic se nezmění.

Pokud čtete tyto řádky, není to náhoda.

NASTARTUJTE SI ROK 2023 VE SVŮJ PROSPĚCH. Rok 2023 podporuje rozvoj INTUICE – naslouchání vnitřního hlasu.

Sepište si svoje cíle pro tento rok. Ať už na poli osobního života, v pracovní oblasti, vaše cestovatelské cíle, jakékoliv si jen přejete splnit, po kterých toužíte, o kterých sníte.

Pokud na vás přitom vyběhne myšlenka, to nejde, to se mi nepodaří, to stejně nedám/nezvládnu, hádejte, co se stane. Proto přijďte si přepsat vaše přesvědčení toho, čím se omezujete – vaše myšlenkové vzorce, které vám brání v naplnění vašich přání, a změňte svůj život.

Možností je celá škála.

Objednejte se na osobní koučink a spolu nalezneme přístup právě pro vás.

Přihlaste se na Access Bars kurz, kde se naučíte metodu, jak pracovat sami se sebou i s ostatními.

Dopřejte si kurz Malování mandaly, kde si vytvoříte vlastní symbol a dozvíte se mnohé o sobě.

Těším se na to, co společně vytvoříme.

Petra