Svět je plnej bláznů a já jsem jeden z nich ... Access Foundation

Svět je plnej bláznů a já jsem jeden z nich ... Access Foundation

Mnozí z vás si jistě všimli, že se něco mění. Něco je jinak. Všude. Dějí se změny. A to takové, které nelze předvídat. Stěží jde dopředu něco naplánovat nebo vymyslet. To, co včera platilo, dnes neplatí. Je třeba dělat dynamicky nové a nové volby. Možná právě proto se lidé drží zuby nehty toho, na co jsou zvyklí, vnímají v tom alespoň kousek jistoty. Ale ono i to pomine. Staré vzorce nahradí nové … Jaké? Nevím. Až lidé skutečně poznají sami sebe, jací jsou, možná pak uvidí jiný smysl fungování.

🔽🔽🔽

👉🏻A jak to vše přijmout?

  • Nehroutit se, že se něco bortí, nedržet to a nesnažit se to zachraňovat – přijímat a vytvářet nové.
  • Pouštět staré úhly pohledu.
  • Přestat se brát vážně.
  • Přestat dělat věci významnými.
  • Nehledat řešení dopředu – ono to stejně nějak v daný moment dopadne.

👉🏻Kolikrát jste přišli s nějakou novou myšlenkou, novým nápadem a byli jste označeni za blázny … hm, není to cesta?

🔽🔽🔽

👉🏻RADUJTE SE. Když se smějete, nehodnotíte, tudíž nejste stažení a jste V PROSTORU MOŽNOSTÍ. 

Já vím, že si myslíte, že existuje jedna společná realita. To je v pořádku. A co když můžete uvěřit, že každý máme tu svoji vlastní? Někdo tomu říká přechod z 2D do 3d. Někdo vědomí a nevědomí. To je jedno. Já jsem do ní našla dveře a jsem za to moc ráda (ikdyž mám tendence těmi dveřmi někdy procházet zpět nebo je nechávat jen pootevřené, než abych je úplně zamkla, vše má svůj čas a puzzle musí nejprve zapadnout tak, jak má).

A jak odemykat další a další dveře a pouštět vzorce? Jsem vděčná, že znám Access. Jeho nástroje. Že mohu facilitovat Access Bars kurz. Že se mohu účastnit dalších kurzů. Stejně jako teď, Access Foundation. Děkuji Lucii Haškové za úžasnou facilitaci. Měli jsme čtyři dny plné zábavy, radosti, přijmání, tělesných procesů, bezpečného prostředí. Padlo tolik úhlů pohledu a vytvořilo se tolik možností. A to jsem schopná posoudit pouze teď a tady a jsem zvědavá, co to přinese zítra 🙂 

👉🏻Chcete také? Co je k tomu zapotřebí?

🔽🔽🔽

Absolvovat Access Bars kurz. Za jeden den odpadne těžkost a vy získáte nástroje k větší lehkosti a radosti. Svět se nezmění, ale vy  se na něho naučíte dívat a prožívat ho mnohem příjemněji. A pak vzhůru na Access Foundation!

Mějte krásné dny.

Petra