šťastný nový rok 2022

šťastný nový rok 2022

 

PF 2022

Zpočátku mi dovolte trochu bilancování. No a součástí toho je většinou to fajn i to méně fajn.

Jsem vděčná za to, že se mi již daří fungovat spíše v současném okamžiku na místo toho, abych žila minulostí. Letošní Vánoce byly krásné i přesto, že jsem je prostonala. A stejně tak hodnotím i letošní rok. Ikdyž mi to teď tak nepřijde, tak byl pro mě hodně těžký. Nebo alespoň tak by to bylo vnímáno realitou okolo nás. Dotek vážných nemocí na mých nejblizších, odchod dvou blízkých bytostí … na druhou stranu spousta radostných okamžiků osobních i pracovních. Nebudu psát o tom, co se mi povedlo či nepovedlo, protože jestli mě letošní rok něco naučil, tak to bylo fungování víceméně ze dne na den. Něco, kde není prostor pro plánování. Mnohem větší posun do teď a tady. Protože to, co bude příští týden, je opravdu hooooodně daleko.

👉🏻Určitě nás vše učí a vede k tomu být více sami sebou a dělat věci proto, že nás opravdu baví a naplňují. Pociťuji vděčnost za lidi, kteří jsou v mém životě, ikdyž jim neříkám jen pěkné věci a né vždy jsem korektní a správná. Nejistota a neplatnost věcí doposud platných mi ukazuje, že jistá si mohu být jen a jen sama sebou. A to i v tom, že to někdy prostě nezvládnu. 👉🏻Mnohem více se řídím svoji intuicí a přijímám do života věci, které často vůbec nedávají smysl. A život je tak nějak plnější, hodnotnější, živější 🙂 A to vše obnáší každodenní mnohá uvědomění, nové úhly pohledu, práce na sobě samé.👉🏻 Život má hold hodně tváří. A je jen na nás, zda je budeme prožívat dramaticky či v lehkosti. Zda s některými z nich budeme bojovat nebo je přijmeme a vybereme si ty, co fungují pro nás. 

👉🏻Větší lehkost v životě. Všem doporučuji, nebuďte sami se svými starostmi. Vše se dá vždy řešit. A to včetně věcí, které se zdají být v daný moment neřešitelné. A nebo naopak dosáhnout něčeho dalšího, mnohem většího. Proto vnímám tak obrovský přínos mé práce kouče. Tento rok bylo mnoho momentů, kdy jsem byla za vedení jinou osobou tolik ráda . . .  Děkuji metodě Access Bars, která mě provází.

👉🏻Zázraky se nestanou, pokud jim v životě neotevřete dveře. A zázrak je, když zjistíte, co opravdu chcete, dovolíte si to a ono se to stane. Ne něco, čemu nevěříte. Pamatujte, vesmír se stará o všechny vaše potřeby 🙂

 

Přeji vám, ať rok 2022, ať už bude jakýkoliv, bude plný šťastných okamžiků. A pokud se tam objeví něco, co hodnotíte jako nepříjemné, projde to vámi s lehkostí. Ať jste zdraví a věříte sami v sebe. Ať jste laskaví k sobě i k těm, které máte rádi. Ať si vybíráte větší život.

👉🏻Začínáme tento rok kurzem Access Bars 15. ledna! Přijďte zbořit bariéry k tomu, co byste si opravdu přáli! Volba mezi tím, co pro vás možné je a co není.

S láskou, Petra ❤️