ROZLUČKA – LOUČENÍ SE SVOBODOU – PŘECHODOVÝ RITUÁL Aneb JAK ZŮSTAT SAMA SEBOU V MANŽELSTVÍ

ROZLUČKA – LOUČENÍ SE SVOBODOU – PŘECHODOVÝ RITUÁL Aneb JAK ZŮSTAT SAMA SEBOU V MANŽELSTVÍ

Připravujete pro vaši kamarádku loučení se svobodou a chcete něco jedinečného?

Nějaký laskavý program, plný zábavy, ale i tvoření a spiritu?

Rozlučkový rituál je ta pravá volba.

“ROZLUČKA“ – LOUČENÍ SE SVOBODOU – PŘECHODOVÝ RITUÁL s malováním mandaly, aneb JAK ZŮSTAT SAMA SEBOU V MANŽELSTVÍ?

Dovolte mi, abych celý rituál představila očima nevěsty, která jej zažila.

Nevěsta: „A to půjdeme malovat mandaly?“ 🙂

Svědkyně: „Mmmm, možná…“

Rozlučku, tvoří ji lidé, kteří nevěstě po dobu života přirostli k srdci, jádro ale tvoří svědkyně či svědek. Je dojemné a úžasné, když zná dotyčný/á nevěstu a připraví pro ni zážitky na míru. A přesně takové štěstí jsem měla i já.

Jedním bodem v programu bylo totiž odpoledne strávené ve Studiu La Petien v Hradci Králové u Péti, majitelky studia, koučky a malířky energetických obrazů a mandal. Péťa strávila se svědkyní tolik času, kolik bylo třeba, aby společně vymyslely naprosto dokonalý program.

Odpoledne u Péti je letem světem o naprostém napojení na nejdůležitější ženy života nevěsty, o intimní atmosféře, smíchu, tvoření, o rituálech plných předpovídání, tarotu, květinách. O každé z vás. O nevěstě, o všech.

Kdo potřebuje detaily, tady jsou.👇👇👇

Péťa je schopná se naladit během chvilky na cizí ženy, které nikdy neviděla. Neví, jak budou reagovat na program, přesto zařídí během chvilky naprosto kamarádské a bezpečné prostředí, kde se člověk cítí jako doma. Umí pracovat s lidmi, kteří jsou sdílní, ale i s takovými nemluvy, jako jsem já. Během rozlučky vedla 3hodinový rituál, u něhož se vaše kamarádky rozpovídají a poradí vám, jak se v manželství chovat, co mají zažité. Tím pádem je to intimní i pro ně. Poví vám třeba i to, na co jste během svého dlouholetého vztahu nenarazily. A třeba zjistíte, že by se o tom rády bavily, ale neví, jak. Zjistíte, o čem byste se bavila vy. Co v sobě ještě můžete vyřešit, jak pracovat s partnerem, jak si vytvořit vztah ještě lepší, než máte.

Jestli je něco, co stmelí skupinu, může to být skok padákem do neznáma. Nebo čas u Péti, která vám ten let přizpůsobí na míru, aby byl pro každého tím nejlepším zážitkem.

Ptá se na vaše strachy, na které dokáže dost konkrétně odpovědět a poradit. Nikdy vám ale nenutí svůj pohled, názor.

A jestli má někdo strach, že třeba v manželství přijde o jakousi svobodu a ztratí sám sebe, u Péti na tohle rozhodně zapomenete.

Mezi tím, co si vychutnáváte kafe, vám holky malují poselství do mandaly, baví se u toho jako staré známé a vy se nestačíte divit, jak úžasné lidi máte okolo sebe.

Kdo tvoří rozlučku a chce pro svou nevěstu něco speciálního, osobního, na co nevěsta nikdy nezapomene, rozhodně doporučuji rozlučkový rituál, který jsem nikde jinde neviděla. Ne, není to jen meditace. Není to wellness a prosecco. Je to duševní a kreativní wellness.

Nevěsta Barča

Zaujala vás tato možnost? Rádi byste pro svoji kamrádku připravili podobné LOUČENÍ SE SVOBODOU?

Neváhejte mne kontaktovat, ráda vše připravím dle vašich potřeb na míru právě pro vás.

Časová dotace celého programu je individuální. 

 

Těším se na spolupráci, Petra