REALIZACE ZAKÁZKY FIREMNÍ MANDALA ATOK

REALIZACE ZAKÁZKY FIREMNÍ MANDALA ATOK

FIREMNÍ MANDALA ORIGINAL ATOK

MYŠLENKA

Mandala byla vytvořena na základě přání paní majitelky Anastázie Skopalové. Přála si hlavní myšlenku, smysl jejího podnikání, ukotvit, zachytit a přenést do obrazu. Navíc firma měnila místo působnosti, tudíž obraz dodal pocitu domova celé nové budově a vzájemné propojenosti a sounáležitosti.

Obraz je duší firmy.

Je propojením společných firemních hodnot, cílů, etického kodexu, firemní kultury. Mezi které patří například férové jednání, úspěch, prosperita, harmonické vztahy na pracovišti, kvalitní produkty dělané s láskou, milá vstřícná komunikace. Celý provoz, výrobky, jsem měla možnost nahlédnout a vyzkoušet, a musím jen potvrdit, doporučit. S laskavostí, se kterou jsou tvořené pak pečují nejen o vaše tělo, ale i vaši duši. Vše je odrazem energie zakladatelky firmy, paní Anastázie Skopalové.

V mandale je toto vše zachyceno a ona tuto energii šíří do prostoru kolem sebe.

Firma, kde lidský prvek zastává začátek i konec celého výrobního procesu. Každý zaměstnanec je důležitý a zároveň je nositelem tohoto všeho zmíněného.

REALIZACE

Než celá realizace vznikla, navštívila jsem místo, kde bude mandala působit. Abych se na celý prostor navnímala.

Samotná tvorba probíhala s obrovskou lehkostí a jasností, přesně tak, jak stálo zadání a myšlenka. Každá tečka i čárka byla vytvořena právě v této energii. Stejně tak byla pečlivě vybírána i podkladová barva – ZELENÁ – která s touto energií koresponduje a zároveň je i barvou firmy.

Do jejích okrajů byl zakomponován tvar, který je v hlavním logu firmy. Vše spolu tak krásně komunikuje.

Stejně tak i počet krystalů swarovski a volba jejich barvy.

Mandala tak zdaleka není jen dekorativním prvkem, který propojuje místnosti celé firmy.

Mandala, ručně vytvořený originál, byl následně převeden do grafické podoby. Následně vytištěn ve větším měřítku, a visí ve společenské místnosti, kde probíhají porady a jednání. Může tak působit na všechny, a svůj záměr vysílat při každé tvorbě. Stal se jejím symbolem, a zároveň tvoří druhé logo firmy a naleznete ji například na vizitkách.

Originál visí u paní majitelky v kanceláři.

Děkuji za důvěru, která mi byla touto cestou dána, a já se mohla podílet svojí tvorbou na té vaší. Velmi si toho vážím.

Chcete mít také váš originální firemní obraz – mandalu, která bude duší vaší firemní kultury, hodnot, vizí? Energií toho, co chcete vytvářet?

Neváhejte se na mne obrátit, Petra