Příběh mandaly MOMENTUM krok za krokem

Příběh mandaly MOMENTUM krok za krokem

A jak vznikala mandala La Petien pro dámský klub Helas, která nese název a poselství Momentum, krok za krokem?

Tato mandala má obrovskou sílu, a přesto působí velmi hravě a svěže. Není v ní žádný tlak, lpění. Dýchá z ní naprostá lehkost. Tyto veličiny mimochodem vyjadřují i dvě čakry, kterým tato mandala náleží. Podotýkám, že proces tvorby je velmi intuitivní. Naladím se na dané téma, souvislosti a historii klubu, a vše jde pak již „samo“. Není v tom žádný kalkul. Jen záměr a tvorba. To, že do sebe nakonec vše zapadá, je snad náhoda? Nikoliv, to je daný moment momentum, jehož název i význam nese daný obraz. Tomu se říká vědomá tvorba. A vždyť mandala je magický symbol, který umožňuje přechod informací mezi jednotlivými dimenzemi. Je to portál do našeho vědomí.

Je na ni umístěno 91 krystalů swarovski. V numerologii je číslo 91 spojeno se změnou, novými začátky a pozitivním vývojem. Často symbolizuje konec starého cyklu a začátek nového, plného příležitostí. Andělská numerologie vnímá číslo 91 jako poselství, že jste na správné cestě. Může to být také znamení, že máte otevřít své srdce a mysl novým možnostem a příležitostem. Andělé vám s číslem 91 sdělují, abyste se nebáli změn a věřili, že vše se děje z nějakého důvodu.

Její celý příběh naleznete zde.

Tato mandala je v pořadí již desátá, kterou jsou pro tento klub vytvořila.

Video, jak mandala vznikala ke shlédnutí zde.

Chcete mít také svoji firemní mandalu, která bude odrážet vaše firemní hodnoty, vaši energii, vaše cíle a záměry a utužovat firemního ducha?

Neváhejte se na mne obrátit, ráda vám ji vytvořím na míru.

Nebo si vyberte již z hotových zde.

 

Petra