Pochvala a uznání sebe sama

Pochvala a uznání sebe sama

POCHVALA. Umíte ji přijmout? Dělá vám dobře? Dokonce si o ni říkáte? Nebo patříte mezi ty, kterým je nepříjemná a tak se v zápětí změnšujete?

Pochvala je uznání vás z venčí. A pokud neumíte přijímat, málokdy vám bude skutečně příjemná. 

Pravda, nakolik si ji užíváte?

Nebo už svoji hodnotu znáte, a tak vám je pochavala příjemná a nic s vámi nedělá?

Někdo ji dokonce nepřijímá, protože byla a je používána jako skvělá manipulativní technika. A velmi funkční. Ale nemůžeme skutečně přijmout něco, co není myšleno vážně, a tak to pak skutečně prožito stejně není.

Pravdou zůstává, že sebehodnotu si musíte určit sami, to za vás nikdo neudělá. UZNAT SAMI SEBE MUSÍTE VY!

Ale stejně, když to někdo udělá za vás, dá to do slov a napíšete to černé na bílám, je to super. A Jana Černá tohle umí perfektně. Umí ve vás vidět vaše kapacity, dary a talenty. Takový její rozbor, mohu jen doporučit. Najdete v něm o sobě věci, které ve skrytu duše víte, jen si nepřiznáme, že byste takový talent opravdu mohli mít. Více ZDE

A já děkuji za toto uznání:

“Pamatujete ještě na pozoruhodnou bytost, která začala spolupracovat s Objev svou jedinečnost, Peťu?
Ano, to je “ta s mandalami” nebo ta co si na fotkách zapózovala s Honzou Rakem, Blankou Matragi nebo Eliškou Hašek Coolidge🙃.
Úplně neplánovaně jsme se na konci října potkaly na kurzu Lucky Haškové a já byla vděčná, že ji konečně můžu víc poznat i z té lidské stránky.
Ta ženská je naprostý živel! V jednom okamžiku náboj mladické náruživé energie, vzápětí střídá klid a moudrost vědomé ženy. Dokonalost hodná módní ikony prolnutá se zranitelností dítěte, když vidíte, jak jí usnula kočka na klíně. 💙A takto pořád dokola.
Pochopila jsem, že její tvorba vyjadřuje všechny podoby jí samé. Petra podvědomě spojuje barvy hluboké intuice a vnitřního vědění s barvami vztahů a duchovních hodnot a nechává je projasnit energií barev hojnosti a moci.
O kolibřících se traduje, že jejich pírka otevírají srdce a dávají okusit nektaru blaženosti života. Žijí si v zázračné zemi hojnosti, přelétají z květu na květ, ochutnávají jejich esence a pak září všemi jejich barvami. Kolibříkova píseň prý má moc probouzet medicínské květy a jeho pohyb je vibrací ryzí radosti.
💙A hlavně tu radost každým momentem žijme💙🥳.” Jana Černá
 

 

Mějte krásně dny, Petra