Plány a vize pro rok 2022

Plány a vize pro rok 2022

Již jsem zmiňovala, že si předsevzetí nedávám. Zavání to tím, že člověk staví na tom, v čem se sebou není spokojený a co by chtěl změnit. Ale pokud tu změnu někdo chce udělat, tak ji udělá a nemusí čekat na datum v kalendáři a nebo naopak ten mu v tom nijak zásadně nepomůže.

Plány, vize a přání, hmmm, to je úplně něco jiného 🙂 Navíc rok 2022 je rok tygra. Tygr je znám svoji odvahou, troufalostí, odhodlaností a silou. Přesto ve vodním živlu tohoto znamení, bude rok 2022 spíše o spontánnosti a přijetí nových úhlů pohledu. A proc to zmiňuji v tomto článku? 👉🏻Dařit by se totiž mělo jak všem oficiálním plánům, tak také plnění tajných přání.

👉🏻Tento rok by také mělo docházet ke změně našeho fungování v tom smyslu, že budeme méně fungovat z hlavy – z rozumu, 👉🏻a více se řídit vnímáním srdcem. Takže, kdo má toto centrum v rámci jakékoliv ochrany z rozumu uzavřené (ať už vědomě či nevědomě), možná to bude trochu au au au, ale rozhodně to bude stát za to.

Přesuňme se k vašim vizím. Ptala jsem se svých klientů, kolegů, známých na to, co by si v novém roce přáli. Ať už na poli osobním nebo pracovním.

A výsledek mě nepřekvapil, překvapila mě ovšem míra toho, že se všichni jednoznačně shodly, že v první řadě👉🏻 ZDRAVÍ. Toto klišé, které by ještě před třemi lety znělo tak otřepaně. Tak možná ta doba opravdu přinesla alespoň malý návrat k lidským hodnotám??? Uvedu i další příčky:

  1.  zdraví
  2.  aby k sobě lidé byli více laskaví – né z vypočítavosti
  3.  klidný svět
  4.  dále zaznělo spousta krásných pracovních přání velmi otevřeně a TROUFALE 
  5.  sebeláska

👉🏻Shrnutí: lidé si hodně přejí návrat lidských hodnot. Dále si přejí naplnění svých snů v podobě velmi okázalých, ale smyslu dávájících byznys přání. Propojení jednotlivých odvětví. Snaha o přijímání věcí a jejich následná realizace celostně. A v neposlední řadě lidi začali chápat, že vše vychází z nich samotných a že ohrané téma sebelásky je všelék.

S tím vším budeme muset začít každý sám u sebe. S přijetím úhlu pohledu, že my jsme tvůrci našich životů a tam, kde jsme teď, tam jsme se dostali jen a jen našimi myšlenkami, volbami, činy. Nikdo jiný než my za to opravdu nemůže 🙂

Já osobně bych k tomu připojila, že smích, radost, lehkost a nebraní věcí, ani sebe, tak vážně, je super cesta. 

Takže good luck a tam, kde si sami nebudete vědět rady, ráda vám pomohu. Ať už v práci, doma, ve vztahu …. doplňte sami.

Objednejte se na sezení, access bars kurz, mandala kurz. Ráda vám pomohu ve výběru vhodné možnosti/cesty pro vás. Nebo pokud chcete otevřít tyto možnosti i někomu jinému, osobě, na které vám záleží nebo zaměstnanci, kterého chcete motivovat nebo mu vyjádřit, že si ho vážíte, darujte mu dárkový poukaz.

 

Těším se na viděnou, Petra