Obraz LEHKOST - TOUHA La Petien na Park Golf a Konference Park Hradec Králové

Obraz LEHKOST - TOUHA La Petien na Park Golf a Konference Park Hradec Králové

V pátek 5. 11. 2021 se uskutečnilo na Park Golf a Konference Park Hradec Králové slavnostní představení obrazu LEHKOST – TOUHA – NADĚJE při příležitosti Slavnostního ukončení sezony 2021.

Obraz přináší do prostoru kolem sebe obrovskou energii LEHKOSTI, RADOSTI, TOUHY a NADĚJE. Přináší relax a klid. VŠE JE V POŘÁDKU.

Obraz k vidění i zakoupení.

👉🏻LEHKOSTÍ nemyslím, že vstoupíte do recepce hotelu a do restaurace a najednou vám odpodnou vaše starosti a problémy. Ty tu budou vždy, to je život. Rozdíl bude v tom, že to nebudete brát jako TĚŽKOSTI.

Stejně jako když máte jít na oběd a brali byste jako obrovskou těžkost a starost to, že si budete muset vybrat jídlo – a můžete – a nebo nemusíte – to je ten MOMENT VOLBY – obraz vás vnese do tohoto momentu – VYBÍRÁM SI LEHKOST I V TÉTO SITUACI (v té, kterou teď označuji jako neřešitelný problém nebo big big starost)

(a všimněte si, jak často řešíte už dopředu, co si vyberete, když ani nevíte, co zrovna nabízejí 🙂 Proto nelze dopředu často vymyslet, jak to vyřešít – a vy to pak označujete jako problém :-)) 

👉🏻Obraz dále nese energii TOUHY. Najednou budete mít pocit, že můžete, máte to, po čem toužíte s naprostou samozřejmostí. Né, že je to nedosažitelné. Otázka: Co když už to můžete mít hned?

👉🏻A v neposlední řadě, obraz přináší pocit NADĚJE. Navzdory tomu, jak se kolem vás věci dějí a jaký je na vás vytvářen tlak … najednou prostě víte, ŽE JE VŠE V POŘÁDKU.

Obraz byl představen za doprovodu hudebníka Davida Wiljo Kangase. Navnímal se na energii obrazu a v jeho duchu zazněly následující skladby:

👉🏻Hallelujah

👉🏻Stand By Me

👉🏻Here Comes The Sun

Více o obraze čtěte ZDE.

Děkuji za tuto možnost 🙂 Jakým přínosem může pro všechny být?

Petra