Mandala ROZLET – EXPANZE pro dámský klub Helas pro rok 2023

Mandala ROZLET – EXPANZE pro dámský klub Helas pro rok 2023

Dámský klub Helas letos oslavil v prostorách České mincovny v Praze již 24. narozeniny 💚. A já jsem měla tu čest již 10. rokem být účastna a již 9. rokem být tvůrcem klubové mandaly. Děkuji paní zakladatelce Kohoutova Helena za kouzelný večer plný milých známých tváří. Talkshow tentokrát s úžasnou Vlastina Svátková.  Nechť se klub dále rozvíjí a propojuje tak skvělé lidičky❤️

Klubová mandala  je obraz, který nese pro klub poselství pro ten daný rok. Je protkaná celým fungováním klubu napříč celým rokem. Klub ji používá v podstatě jako své druhé logo, čímž vnáší do svého fungování vibrace daného poselství. Dámský klub Helas sdružuje úspěšné podnikatelky napříč celou republikou již 24 let.

___________________________

Tento rok je heslo ROZLET – EXPANZE. Význam tohoto obrazu:

U tohoto obrazu mi docházejí slova. Působí tak silně, že možná ani slov netřeba. Nicméně. Její síla je obrovská, zároveň je něžná. Při pohledu na ni se mi vybaví lesní víly tancující na lesní mýtince. Jejich tanec je tak něco magicky kouzelného, jemného. A také dokáží mít obrovskou moc.

Je na ni umístěno 84 krystalů swarovski. Díky nim se celý obraz dostává na 3D úroveň. Přitahují a vtahují diváka do energie mandaly, do hry barev, tvarů, třpytu. Pod dopadem světelných paprsků díky nim vypadá mandala živě. Z každého úhlu pohledu jinak. Jak krásná to analogie.

Význam čísla 84 zní: Převzetí zodpovědnosti za svůj život. Nečekání na dovolení se. Nečekání ani na požehnání někoho druhého. Jen vy víte, co je pro vás nejlepší. Neexistuje nikdo, kdo zná lépe odpovědi, než-li vy. Tak přestaňte se obracet ven při hledání cesty. Pravdu naleznete jedině uvnitř sebe.

Obraz se tvořil s naprostou lehkostí a hravostí, řekla bych. S odhodláním volby, která byla zvolena. Protože přesně takto to je. Když se pro něco rozhodneme, podle našeho vnitřního vedení, nepochybujeme, vše se spojí, aby se tak stalo. Jak kdyby přispěchaly na pomoc ty víly a byly nápomocny v plnění záměru. Ovšem při vědomí si té cesty. Dokonalost neexistuje. Obraz nám napomáhá spatřovat ji vždy a ve všem. Jakou úlevu a svobodu to přináší. Odevzdání a důvěra v život. Žádné vymyšlené strategie vás nepovedou lépe, než-li cesta vnitřního hlasu.

Ještě více informací naleznete zde.

___________________________

Chcete pro svoji firmu také svoji jedinečnou mandalu? Obraz, který září energií vaší firemní kultury kdy není potřeba ani slov? Ve kterém jsou zakódovány vaše firemní hodnoty a poselství? Neváhejte se na mne obrátit 🙂

Petra