NÁVŠTĚVA MAMOLOGIE 22. 5. 2019

NÁVŠTĚVA MAMOLOGIE 22. 5. 2019

Ráda bych se s vámi podělila o další zkušenost.  Minulý týden jsem si v prsu nahmatala nějaký tvar, a než bych nad tím nějak přemýšlela, „raději“ jsem si to nechala hned následující den lékařem potvrdit a dostala žádanku na mamologii. No, nebyly ty dny čekání úplně jednoduché, střídaly se u mě různé pocity a já v hloubi duše věděla, že jsem v pořádku a zároveň, že v tom potřebuji ještě utvrzení. A také jsem si čistila vše možné, co mi tam házel rozum. Včera mi kamarádka povídá, jaké by to bylo, kdyby to bylo úplně v pohodě, bezbolestivé a ještě navíc příjemné. Přijala jsem jen tu energii a rozhodla se, že to tak bude. Ikdyž rozum říkal, že si to jen velmi stěží dokáže představit. Poté jsem o tom mluvila s další kamarádkou, jejíž zkušenost byla dost nepříjemná. To jsem se rozhodla nekoupit a raději jsem si zvolila tu nepředstavitelnou možnost 🙂.

No a jaké to tedy bylo nemusím snad ani psát. Příjemnější paní doktorku jsem už dlouho nepotkala. A nález? Žádný (bulka někam zmizela). A jedna z možných odpovědí na otázku, co jsem tam tedy dělala, mohla být to, že paní doktorku moc zajímalo, co dělám. Dále moje uvědomění, že i nemoc, mamalogie a vše s tím spojené může být jen koupený příběh ostatních a že i vy máte možnost si ho zvolit a nebo si koupit třeba ten příběh můj a nebo udělat svoji volbu a nebo něco úplně jiného. Jaké možnosti tu ještě jsou? A o uvědoměních, které mi přišly v době čekání, není také pochyb. Takže jaký skrytý potenciál toto nabízelo? A jestli bych si vědomě pro ta uvědomění dobrovolně dopředu zvolila tuto možnost? Rozhodně ne!!!A teď jsem za to opravdu vděčná. Jsem vděčná, za to, co dělám, o co můžu obohatit vás, jak vám mohu pomoci, pokud se proto rozhodnete.

Změňte ve svém životě, co vám nefunguje, objednejte se na sezení nebo rovnou na kurz na nemeckova@lapetien.cz nebo +420 777 856 939.
 Petra