LEHKOST V ŽIVOTĚ

LEHKOST V ŽIVOTĚ

Větší lehkost v životě. Motto, které nás nyní zaplavuje snad ze všech stran. Už né staré vzorce těžkosti, kdy jsem si museli vše zasloužit, skládat těžké zkoušky . . . Ale jak ta LEHKOST potom v reálném životě vypadá?

Lehkost neznamená, že se nám přestane dít vše, co se nám nelíbí, co nám není pohodlné. Na kolik jsou nám příjemné změny, na kolik fajn je překračovat svoji komfortní zónu, na kolik jistí se cítíme v nových situacích? A přitom každý další den, každá další vteřina našeho života je nová … to jsou životní zkušenosti, pro které se do tohoto života rodíme.

Lehkost znamená, že se nám bude dít hodně věcí jako doposud … TO JE ŽIVOT … rovná křivka, bez vychýlení nahoru či dolu je smrt. Lehkost je, že v těch situacích již nebudeme mít tak velkou rezistenci … bude v nich přijetí. Procházení jimi bude s LEHKOSTÍ, kdy nebudete dávat na to či ono takovou významnost či důraz. Čímž nás pak možná začnou i bavit. Jedna výzva za druhou. A dokonce se pak bude dít i více těch příjemnějších situací, nebo je tak budeme hodnotit, z nového úhlu pohledu.

A my už víme, že náš úhel pohledu tvoří naši realitu.

A jak na to?

🔽🔽🔽

PŘIHLASTE SE NA KURZ

Těším se na vás na sezení, kurzu či jiném setkání v budoucnu,

Petra