Je mi blbě aneb cítit se špatně je tabu

Je mi blbě aneb cítit se špatně je tabu

V posledních pár dnech mi nebylo úplně fajn. Psychicky. V životě se mi nahromadily úplně ne fajn události a pěkně najednou. Nic mi nedávalo smysl. Měla jsem pocit neporozumění. Nepochopení. Pochyby o sobě samé. Nahromadil se pádný strach o mé blízké. Přišly pocity, že jsem na nic, úplně neschopná. Sama. Strašně jsem se na sebe zlobila. Styděla jsem se. Vyčítala si, že mi nejde pracovat a nejsem produktivní. Že vše nejde tak rychle, jak bych si představovala. Fujky.

_______________

„Všechno přichází k tomu, kdo spěchá, zatímco čeká.“ Thomas Alva Edison

_______________

Nebaví mě ňuchňat se v sebelítosti a v tragických pohledech. Přesto, když je to emoční vypětí veliké, není dobré dělat, že není a uzavírat se. Je fajn si to prožít, nepřeskakovat tento krok, protože, co když ty události jsou tu právě proto, aby sis něco uvědomil? Když to popřeš, mohlo by se stát, že se to pak ozve důrazněji.

🎯Co když ta tíha, ty nefajn pocity nejsou špatně?

Opět jsem zde velmi vděčná práci na sobě samé a také metodě Access Bars, že vše trvalo jen 2 – 3 dny.

No …. A protože jsem zjistila, že to nebylo zdaleka jen moje téma, rozhodla jsem se s tebou o to podělit.

Je důležité mít vědomí, že tyto emoce, pocity občas zasáhnou naprosto každého. Ať už jsou dle tvého uvážení méně či více přehnané a nahlížíš na tu osobu různými úhly pohledu, vnímáš ji jako méně či více úspěšného či vyrovnaného člověka. Zkrátka někoho, do koho by si to rozhodně neřekl. Jen se o tom nemluví, a nebo nepíše.

👇👇👇

Ve zranitelnosti, kterou to odkrývá, je hluboká a mocná síla, na kterou není úplně každý připraven. Zvláště, když tím nechceš nikoho manipulovat a nepoužíváš to jako způsob komunikace a jednání k dosažení cíle. Je to snad příliš přiznávat slabost? Ne, je to přijetí dané situace a sebe samé.

🎯Takže, jak ještě více zranitelný dokážeš být a jakým přínosem ti ta situace je?

_______________

„Naše síla vyrůstá z naší slabosti.“ Ralph Waldo Emerson
_______________

👇👇👇

Kouzlo úžasného života nespočívá v tom, že zažíváš jen krásné chvíle. Je to o tom, udělat volbu, že chceš žít a žiješ fajn život.

_______________

A pamatuj👇

„S každým novým dnem přichází nová síla a nové myšlenky.“ Eleanor Roosevelt

👇👇👇

Ráda tě podobnými situacemi provedu a pomohu ti je pochopit.

Petra