jak probíhá sezení? koučink?

jak probíhá sezení? koučink?

JAK KOUČINK PROBÍHÁ?

 

objednáš se – kontakt zde

na prvním sezení se seznámíme, povíš mi, s čím přicházíš, co tě trápí, co chceš vylepšit, co očekáváš – sestavíme možný individuální plán – prvních 30 min je v rámci první návštěvy zdarma

koučink to je bezpečný prostor, vedení, motivace, podpora, nové úhly pohledu, nadhled, nové možnosti

změna – nový start

CO ZÍSKÁŠ?

👉Vnitřní klid, pochopení, přijetí situace, přijetí sebe, harmonii, duševní rovnováhu.

👉Nadhled, nové úhly pohledu, nové možnosti.

👉Duševní pohoda = zdravé tělo, funkční vztahy, vyšší efektivita v zaměstnání či podnikání, PLNOHODNOTNĚJŠÍ KVALITA ŽIVOTA.

👉Odložíš si u mě starosti, těžkosti, úzkosti, strachy, obavy, problémy a máš čistou hlavu.

👉Jsi výkonnější v práci a ve všech oblastech života.

PROČ CHODIT NA KONZULTACE – SEZENÍ PRAVIDELNĚ?

Odkládání si svých těžkostí je zvyk, vycvičený sval stejně jako každý jiný zautomatizovaný model fungování. Když tento model chování není automatický 👉 není zvyk-👉zakrňuje, ochabuje stejně jako sval. Přenastavení “hlavy”, mentálních vzorců na život “v pohodě”, opečování tvojí duše je jen zatím nezvyklý nebo né úplně obvyklý model fungování.

Je to jako u žen kosmetika, manikúra, pedikúra. Možná i u některých mužů. U těch ostatních jako servis auta. Nebo u všech jako návštěva fitness studií či jiných sportovních aktivit. Jedna návštěva je spíše informativní nežli dlouhodobě funkční. Proč by tvoje kůže, pleť, tvoje svaly měly mít přednost před tvojí duší, tvými mozkovými synapsemi? Když, jak jistě dobře víš, právě v hlavě vše začíná?

UŽ MÁŠ SVŮJ TERMÍN?

Těším se na viděnou, Petra

___________________

Tímto článkem reaguji na to, že mi řada z mých klientů říká, že paradoxně úplně nejtěžší bylo ke mně přijít. Jestli je to už tak špatné, že potřebují s něčím poradit. Někomu cizímu dát důvěru a svěřit se. Zvednout telefon a objednat se. Ano, první fáze tohoto👉 rozhodnutí👉odhodlání za tebe určitě neudělám. Také vytvoření si finančních možností na tento druh služby. A česká nátura je taková, že si každý vše raději udělá sám, než aby využil nějaké služby, za kterou by zaplatil a takovou variantu volí až v případě, že je pozdě, nebo na hraně. A navíc takovouto službu, která není na první pohled vidět. Vždyť se jedná o naši psychiku. A skutečně není vidět, nebo naopak o to více, jen si to neuvědomujeme? Prolíná se totiž do všech oblastí našeho života. Ba co víc, ona náš život doslova vytváří. O programování mysli jsi jistě slyšel, nebo minimálně o programování počítačů ano. To je podobný princip.

A pak také, češi jsou odborníci na úplně vše. Stejně tak jako jsou všichni skvělí politologové, jsou i úžasní lékaři, virologové, když je potřeba obchodníky, no a odborníky “na hlavu” nevyjímaje.

A pak, protože raději nadávají, než aby danou situaci, náladu, cokoliv, změnili za to, co by si přáli. Přijdou a stále se ještě najdou tací, kteří chtěji dokázat nefunkčnost služby nebo zbytečnost. A v rámci ušetření nasání principu fungování dané věci v jedné návštěvě. A následného “udělám si sám”.

Ale ani jedna konzultace, ikdyž často rosvícející, není opravdu samospásná.

🎯ZNÁŠ LEPŠÍ A TRVALEJŠÍ INVESTICI NEŽ DO SEBE?

🎯CO PRO TEBE ZNAMENÁ VÍC, NEŽ DUŠEVNÍ POHODA A ZDRAVÍ?