Poradna: JAK OBJEVIT VLASTNÍ JEDINEČNOST?

Poradna: JAK OBJEVIT VLASTNÍ JEDINEČNOST?

Jak nalézt vaši unikátní energii tvorby?

Přicházejí ke mně klienti a zpracovávají si témata, které je v životě trápí. Dřív nebo později přichází moment, kdy mají pocit, že je vše zpracováno. A přesto né a né přijít ten kýžený pocit. Již se vysvobodili z nefunkčních programů, uvědomili si spoustu důležitých životních momentů, které ovlivnili zbytek jejich života. A mysleli si, že to nejde jinak. Najednou přijde ten moment, kdy už ví, že mohou jinak … pak přichází ty palčivé otázky JAK? CO JE TO ONO? Které je často vrací na začátek toho začarovaného kruhu. Co je vlastně to, co v životě chcete, jaký je smysl vašeho žití, jaká je ta vaše přirozená energie, se kterou jste přišli na svět?

Sama jsem dlouho hledala … zkoušela, jaké osvobození přišlo s tímto návodem, který, pokud k sobě jste upřímní, přináší velmi jasné odpovědi. Velmi přínosná uvědomění.

👉A já vám je tu přináším, abych vám pomohla nahlédnout faktu, jakou moc na vás vaše dětství má po celý život.

👉Váš největší dar, vaše jedinečnost, se často ukrývá za tím, za co jste byli v dětství souzeni. Za to, čím jste byli vašim rodičům nekomfortní. A já neříkám, že ne po právu 🙂 A tak jste po většinou začali prokazovat pravý opak. Pro větší představu půjdu sama do své zranitelnosti, a uvedu vlastní příklady.

Jak často jsem v dětství slýchala, že jsem:

▶️Líná – a pak prokazovala opak, jak moc pracovitá jsem. Pamatuji si na doby, kdy jsem měla jednu práci a k tomu aspoň dvě brigády.

▶️Zachtívavá (že jsem chtěla mít všechno) a pohodlná (pohodlí hodná) – a tak jsem prokazovala, jak si vystačím s málem.

▶️Dirigent – a tak jsem byla poslušná a podřídivá

▶️Hraběnka a princezna

▶️Že jsem jak zpomalený film

▶️Párkrát se stala situace, kdy jsem se rozhodla podle sebe a rodiče jsem tím velmi zklamala – a tak jsem raději jednala podle druhých – abych jim už nikdy nezpůsobila bolest, protože bych to jako dítě neunesla

. . . samozřejmě ten výčet může být u každého různě dlouhý, jiný … může se k němu přidat například i to, co rodičům vadilo na vašich sourozencích a vy jste chtěli být ti lepší 🙂 A prosím neberte toto jako dogma, jen jako informaci, která vám může napomoci k řadě důležitých uvědoměním

👉A tuhle celou hru jsem hrála sama se sebou. Než mi to kóóóóóónečně došlo. Tohle všechno (a ještě mnohem více) je moje přirozená energie, taková prostě jsem a pokud nebudu prokazovat opak, pokud si to dovolím to, s čím jsem přišla na svět, právě v této energii mi bude vše nejlépe fungovat. A v této energii já mohu vytvořit nejvíce. A každý, každý z vás, máte svoji jedinečnou skladbu energie. A tak každému bude fungovat i něco jiného.

👉Kde všude se soudíte za to, že vám to nefunguje, když přesně dodržujete to, jak to dělají druzí?

👉Kde všude se za to děláte špatně?

👉Co když vy nemůžete být špatně?

Teď opratě předám vám… Takže, jakou energií jste vy?

▶️Ráda vám napomohu vše rozklíčovat, krůček po krůčku, odpustit sobě i ostatním.

Tak, kdo se chce stát pánem svého života?

Kdo chce najít svoji životní sílu?

Kdo chce objevit svůj skutečný potenciál?

Petra