FOUNDATION VE ŠPANĚLSKU

FOUNDATION VE ŠPANĚLSKU

Jasně a stručně: obrovský proces transformace a změny.

👉K tomu, aby v životě došlo ke změně – je potřeba VOLBY. A pak zákonitě přijde překročení ZÓNY KOMFORTU = narušení našeho pohodlí.

👉A hádejte co, to obvykle nebývá dobrovolné, respektive dobrovolně si to nevybíráme. Zároveň, když jsme v tom komfortu, málokdy vykročíme k té změně, ikdyž nejsme třeba spokojeni. A tak, když zvolíte takový kurz – nastanou úžasné situace pro vaše uvědomění, situace, které nejsou úplně příjemné.

👉A pak nastává ten GRÓÓÓ moment … jak na to zareagujeme.

Jestli jako obvykle – a navíc když obhajujete své úhly pohledu – pak ale nečekejte změnu🙂

No a nebo jestli si to uvědomíme a začneme si vybírat něco jiného – pokládáním otázek – jakou jinou emoci tady mohu zažívat? Jakým přínosem mi toto je? Co tady funguje pro mě?

👉Jednoduše, jak opustit roli OBĚTI a vkročit do TVŮRCE.

CO KONKRÉTNĚ JSEM ZAŽILA?

Access učí, že nic není potřeba analyzovat, jen si vybírat.  Navnímat, zda je mi tato volba příjemná nebo ne.

👉Pokud ANO – CO DALŠÍHO JE TADY MOŽNÉ? JAK TOHLE MŮŽE BÝT JEŠTĚ LEPŠÍ?

👉Pokud NE –  udělat volbu jinou – novou … CO JINÉHO – DALŠÍHO JE TADY PRO MĚ MOŽNÉ?

I přesto, já ráda věci a situace analyzuji a přemýšlím si o nich. A vlastně mě to baví. Co a pro co si stále to či ono ještě vybíráme nebo naopak něco ještě nevybíráme?

Tento kurz byl svým prostředím, délkou, složením jednotlivých účastníků a facilitátorky LUCIE HAŠKOVÉ naprosto výjimečný. Děkujeme Luci, za tu možnost a jaký prostor pro změn si vytvořila.

Já osobně jsem zažívala uvědomění a prožitky spojené se slzami, které byly tolik uvolňující a očistné. Já, která jen tak nepláču!!! Chápete to 🙂

Témata od nejhlubších a nejmenších částeček toho někde hluuuuboko uvnitř.

🍀POCITU BEZPEČÍ.

🍀STRACHU BÝTI SAMA.

🍀PROMĚNA emocí zlosti, křivdy, obviňování za STAV RADOSTI a LEHKOSTI.

🍀PROMĚNA OBĚTI za TVŮRCE.

Protože i toto vše je VOLBA – jen jsme tak dlouho uvězněni ve vzorcích převzatých z rodiny, do které jsme se narodili, že o tom už nevíme.

🍀Opravdový prožitek, že ostatní, to mají OPRAVDU jinak. Jak očistné je vybírat si na prvním místě za sebe.

🍀POCIT SOUNÁLEŽITOSTI V ŽENSKÉ ENERGII, která byla přející, hřejivá, nápomocná, nesoudící, tvořivá – ACH TY SPOLEČNÉ NÁKUPY OBLEČENÍ. HMMMMM 🙂 a to jídlo …

🍀A také uvědomění, že jsem byla „DIVNÁ mezi DIVNEJMA“ (omlouvám se všem účastníkům za tento termín 🙂) JAK JEŠTĚ LEPŠÍ TO MŮŽE BÝT? 🙂

Děkuji a jsem vděčná, že jsem si toto vybrala a jsem zvědavá, co za prostor, to vytvořilo a vytvoří. CO DALŠÍHO JE SPOLEČNĚ MOŽNÉ?🍀

Access Bars je úžasná metoda, která otevírá nový prostor v životě. A je jedno, zda-li přijdete na sezení, či rovnou na Certifikovaný Access Bars kurz. 👉 více info ZDE. 👉ODSTARTUJE TO ZMĚNU VAŠEHO ŽIVOTA.

Přihlaste se ZDE.