DRUHY MANDAL

DRUHY MANDAL

Dokázala byste člověku vytvořit jeho osobní mandalu?

“Určitě. Právě takové mandaly tvořím. Aby každá měla záměr pro konkrétní osobu. Je to úžasný pocit mít právě tu svoji, když víte, že je jedna jediná a že právě ona vám napomáhá na vaší cestě za naplněním vašich snů. Ale může být například i partnerská, která v harmonii propojuje jedinečnost dvou osob v partnerství, rodinná nebo firemní.”

OSOBNÍ MANDALA

Osobní mandala je mandala vytvořená Vám na míru. Každý jsme jedinečný. Každý zažíváme radosti i bolesti. Každý má vlastní cestu životem. Osobní mandala je našim pomocníkem, když se točíme v kruhu, když se nám v něčem nedaří, někdy ukazatelem směru, jindy udržitelem rovnováhy a harmonie na duši i na těle … Nese naše základní hodnoty, vize, ideály, záměr, přání. Pomáhá nám na cestě za našimi opravdovými sny. Příklady konkrétního zadání klientů: mandala hojnosti, mandala početí, mandala zdraví, mandala sebelásky, …

PARTNERSKÁ MANDALA, SVATEBNÍ MANDALA

Taková mandala napomáhá páru na jeho společné cestě životem. Je nositelem toho, co dva spojuje,  připomíná, že v páru není třeba boje, ale respektu, důvěry, lásky a svobody.

RODINNÁ MANDALA

Podobně jako mandala partnerská, rodinná mandala poukazuje na jedinečnost každého člena rodiny, vede ke vzájemnému respektu, toleranci, k vidění skutečných rodinných hodnot a k lásce.

FIREMNÍ MANDALA

Firemní mandala nese hodnoty a společný záměr celé firmy. Sjednocuje firmu, majitele i zaměstnance ve společný kořen, který je za jedno v budování firemní atmosféry a naplňování cílů a zároveň připomíná důležitost a jedinečnost každého jejího člena. Podporuje  vzájemnou komunikaci a harmonii ve firmě.