JEMNÝM DOTEKEM MŮŽETE ZMĚNIT ŽIVOT SVŮJ I DRUHÝCH

JEMNÝM DOTEKEM MŮŽETE ZMĚNIT ŽIVOT SVŮJ I DRUHÝCH

Tento nadpis jsem si vypůjčila přímo z fb stránek Easy Touch – ACCESS BARS®. Není snad nic více vypovídajícího.  ……..Jak by se vám líbilo žít život s větší lehkostí? Jak by se vám líbilo žít život s radostí? Jak by se vám líbilo, kdybyste přijímali do svého života všechny možnosti, které život nabízí? Co kdybyste si dovolili v životě vše, co si přejete? A co kdybyste si dovolili již pustit to, co nechcete? …….

ACCESS BARS® je metoda, která uvolňuje bloky, vzorce, přesvědčení, pravidla, jednoduše vše, co nás v životě spoutává, když se chceme pohnout dál. Kamkoliv. V kariéře dosáhnout vyšší pozice, více financí. Ve vztahu si přejeme tentokrát zůstat, né utíkat, nebo chceme vztah najít či si konečně dovolit odejít.

ACCESS BARS® aktivuje lehkým dotekem 32 bodů na hlavě. Tato metoda způsobí, že si dovolíte žít život podle Vašich představ, pokud se proto rozhodnete. Je metodou pro každého, pro dospělé i pro děti. Terapie touto metodou trvá zhruba hodinu.

Pokud máte v životě oblast, která vás obtěžuje, znepříjemňuje vám život, nebo kterou byste chtěli vylepšit, nezoufejte, ráda vám pomohu. Přijďte si sami vyzkoušet, co všechno je ještě možné?

“Já sama, od chvíle, kdy jsem tuto metodu zařadila mezi ostatní, cítím v životě větší plynulost a více si uvědomuji, že to může být hezké, ikdyž zrovna nesvítí sluníčko. Cítím větší vděčnost a pokoru za každý den a zároveň si dovoluji dostávat od života mnohem více :-)”

A pokud chcete jeden příklad přímo z praxe, Barsy skvěle fungují i na fyzické problémy. Přítele hodně bolela záda a po jednom sezení ACCESS BARS® si na bolest vzpomněl až po pár dnech ve chvíli, kdy jsem se ho zeptala: “Hele, a co vlastně ty Tvoje záda?” Přestala bolet, a tak na bolest zapomněl.

Následující fotografii jsem pořídila na Bali, je až nápadně podobná právě metodě ACCESS BARS®. Ikdyž kdo ví 🙂