Čemu dáváš svoji pozornost?

Čemu dáváš svoji pozornost?

 

“Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.” JACK CANFIELD

_______________

Minulý článek Jednou nahoře, jednou dole, sklidil příjemné ohlasy. Proto u tématu zůstanu.

Už víš, že je v pořádku pohybovat se nahoře a občas nakouknout i dolů.

👉 Jen je důležité si vše uvědomovat a být všemu pánem👉 vědět, proč to tak je a vše procházet s lehkostí.

👉další možnost je ta, že si začneš uvědomovat kolem sebe svět možností. Stává se totiž, že jsme natolik pohlceni svým příběhem a realitou kolem nás, že nás ani nenapadá, že by to šlo jinak. Že někdo může žít jiným způsobem. Víc si vše užívat, lehčeji, radostněji. A pak, vyjdeš ven a vidíš, že to jde i jinak. A ty si uvědomíš, že to třeba taky můžeš mít jinak. A tak třeba to jednou půjde jinak i tobě. Tyto momenty zažívají lidé hojně na dovolené … v realitě jiných lidí.

ČEMU DÁVÁŠ SVOJI POZORNOST TY?

Jakým emocím? Jakým lidem? Jakým situacím? Jak odpovídaš na otázku: “Jak se máš?”

_______________

“Kam zaměříš svoji pozornost a čemu uvěříš, to se stává tvoji skutečností. To žiješ.” 

_______________

👉No a pokud se uvědomíš, že to jde i jinak a zvolíš si, že i ty to chceš jinak (zpravidla mluvím o tom lehčeji, protože problémy a dramata zvládáme a umíme), je potřeba se to prostě znova naučit a pak to trénovat. 👉Představ si, že umíš řídit automobil, a taky si se to musel/la učit a chvíli trvalo, než se to zautomatizovalo. A teď je to pro tebe automatická hračka. No a ocitneš se v zemi, kde se jezdí na opačné straně. Taky tomu řízení najednou budeš muset dát vědomou pozornost a přeučit se to automatické. Stejně tomu tak je v myšlení a zaměřování poroznosti na to, co žijeme. 👉Po mnoho let, možná staletí nebo tisíciletí naše kultura byla zvyklá zaměřovat se na to nepříjemné, na války, na dramata, na problémy.( A určitě taky né každý, i v těch nejtěžších dobách byli lidé, kteří to dokázali jinak. )Není tedy divu, že toto máme naučené skvěle. Hledáme dramata a těžkost, ikdyž se vlastně mámě báječně. 👉Jako bysme si to ani nechtěli dovolit jinak? Jaký by byl pak náš smysl života, že? A přitom každý tvrdí, jak chce žít v lehkosti … A je tolik lidí, kteří ke své dynamice života to zdolávání těžkosti, těch dramat potřebují. Dokud jim někdo neukáže, že to jde i jinak. – Jak? PŘIJĎ NA ACCESS BARS KURZ 

Tak čemu se rozhodneš dávat pozornost v životě ty? Pokud máš kolem sebe lidi, kteří jsou mrzutí, a kteří chtějí nadávat a stěžovat si, dovol jim to, ale svoji pozornost a svůj čas jim nedávej 🙂 Kdoví, jak budou chtít žít, až uvidí, že ty dokážeš žít jinak a nenecháš se od nich zatahovat do jejich her 🙂

👉👉👉A pak je potřeba to trénovat. Doslova trénovat mysl a svoji pozornost a učit se upínat na to pěkné kolem sebe. Je potřeba to cvičit. Velmi ti to usnadní ACCESS BARS KURZ.

Ne nadarmo se říká, že kurz ACCESS BARS je klíčem k lehkosti v životě, k novým m ožnostem, k většímu životu, k rovnováze, ke spokojenosti a radosti. 

Je to jak kdyby sis představil/la, že chodíš znovu do školy. A tak já, v roli kouče, tě na osobních sezeních ráda tímto provedu. Nebo přijď na zmiňovaný Access Bars kurz v Hradci Králové.

A pokud budeš chtít, už nikdy nebude tvůj život vypadat tak, jako do teď.

Těším se na viděnou, Petra

ZKUŠENOSTI MÝCH KLIENTŮ ZDE.