Střípky z Bali 3: Návštěva místní šamanky

Střípky z Bali 3: Návštěva místní šamanky

Díky filmu Jíst, meditovat, milovat, získal tento druh “koučinku” a uzdravování na jisté popularitě. Nicméně na jeho účinku to nic nemění. Stále se může zdát zahalen tajemnem. Ikdyž tím, že jsem “z oboru” mi vše přijde mnohem jasnější. Přesto, když jde o vás, prožíváte to emočněji. I já jsem byla značně nervózní. Přeci jen, žádala jsem si o velké věci.

Po tom, co jsem ji odvyprávěla svůj život a pověděla své největší obavy, mile se na mě usmála, pro můj vnitřní klid mi ještě nakoukla do dlaně a řekla: “Moje milá, Ty se opravdu ničeho obávat nemusíš. Tak už konečně opusť strachy o budoucnost. Jediné, na co zaměřuj svůj fokus, je dnešek a maximálně příprava na zítřek.”

Dozvěděla jsem se, že podle balijského kalendáře a dle numerologického rozboru mého data narození je můj živel voda. Což znamená, že moji podstatou je klid a že jsem spíše introvert. Kdo mě znáte, nemůžete nepotvrdit.

Položila mi pár otázek, ale spíše proto, aby věděla, že vede směr konverzace tam, kam chci já, a abych získala odpovědi, které mě zajímali.

Zaklaplo mi dalších pár kousků puzzle. Prozradila jsem jí své největší strachy a obavy, aby mi je pak pomocí hypnoterapie a kvantové techniky odstranila. Obě techniky znám, studovala jsem je, sama je umím aplikovat, tudíž jsem byla velmi zvědává, jak se dokáži odevzdat.

A zdařilo se. Projely jsme všechny čakry. A mnoho se událo ve stavu, kdy jsem byla ve změněném stavu vědomí.
Zobrazila se mi má dominantní barva, na kterou se mě pak zeptala a na základě toho jsem pak získala další informace.

Získala jsem vlastní mantru – afirmaci, kterou si mám odříkávat, než jdu malovat obraz.

Hlavním poselstvím bylo:
Myslet v první řadě na sebe, na dnešek a být šťastná dnes. Žít tady a teď. A největší možné požehnání všem mým záměrům.
A spoustu osobních informací, které dávají smysl hlavně mě, a které si s dovolením nechám pro sebe.

Každopádně jsem odcházela uvolněná, bezstarostná, vědoma sebe sama a lehká. Můžete vidět na fotkách z houpačky 😍

Děkuji za další pro mě hluboký zážitek.
Děkuji @bundatika2023 🙏🏻❤️
@griya_bejiwaterfall