PORADNA: RADOSTI VŠEDNÍCH DNÍ – VÝZNAM ŽENSKÉ ENERGIE

PORADNA: RADOSTI VŠEDNÍCH DNÍ – VÝZNAM ŽENSKÉ ENERGIE

Co je to, čím si děláte radost každý den?

Jaká činnost vám přináší úsměv na duši?

Mne v poslední době velmi těší péče o zahradu. Miluji levandule a hortenzie. A tak je mám všude, a nenápadně přidávám a přidávám 🙂

_______________

Trocha květomluvy:

Levandule představuje ticho, čistotu, oddanost, vyrovnanost, milost a klid. Napomáhá pochopit princip protikladů – přijmout existenci dobra i zla- přijetí duality – nic není dobře, ani špatně. Fialová barva je barvou královské rodiny, symbolizuje eleganci, vytříbenost a luxus.

Hortenzie – některé kultury věří, že hortenzie má nadpřirozenou moc. Dokáže odhánět zlé duchy. Je symbolem klidu a míru, krásy a půvabu. Mezi její význam patří také také hojnost, vděčnost a odpuštění.

_______________

Jakou důležitost dáváte věcem, které vás těší?

Jsou pro vás důležitá?

 … Nebo je dáváte a s nimi i sami sebe až na ta poslední místa, protože jsou v této realitě nepodstatná?

Důležitější je přetrhnout se v práci pro utvrzení pocitu, že jsem dobrá. Spolehlivá, loajální. Možná pro kousek domnělé pochvaly? Pak běžím domů postarat se o rodinu a potřeby jednotlivých členů domácnosti …. Jakoby se dnes rozevíraly nůžky nejen ekonomiské. Ale i ty v uvědomování si vlastní hodnoty. Někteří to umí brilantně. Možná až přehnaně prokazováním, na co mají nárok.

Protipólem je práce na prvním místě. Jednostranné zaměření se na výkon a na finance. Ženy coby lobistky životů svých, rodinných, dětí, trhají rekordy. Ale to je mužská energie. A pozor, nepleťte si význam pojmů mužská a ženská energie za muž a žena. Anima a animus, aneb v každém muži je žena a v každé ženě muž. Tyto dva protipóly vedle sebe neodmyslitelně existují stejně jako noc a den, jin a jang. Asi ještě chvíli potvrá, než na úrovni nejen kolektivního vědomí, ale především té své vlastní, dostaneme toto do rovnováhy. Něž nalezneme řád v chaosu, jinými slovy naučíme se v tom chaosu fungovat. Kdy neuchopitelnost ženy, její nepředvídatelnost bude přívalem energie, zdrojem nekonečných možností a přínosem v laskavosti a míru.

Ale teď zpět k radostem všedních dní. Pro ženu je důležité, aby měla čas pro sebe, na své “malichernosti”. (To, že jsou to malichernosti, je mimochodem jen program.) Kytičky, vzhled, oblékání … Aby žila svoji ženskou energii více nežli mužskou. I přestože mnoho žen to žije pro nalezení a utvrzení vlastní sebehodnoty, to nemyslím. Pak mohou být muži mužmi a ženy ženami. A ve své přirozené energii napomáhat fungování všeho. Princip ženy je být a tvořit se stejnou lehkostí, jako když motýl přelétá z květiny na květinu.

Milé dámy, jakou malicherností jste si dnes udělaly radost? Jen tak, bez omluvy domnělé potřeby?

_______________

O tomto a jak se to naučit je RITUÁL SEBELÁSKY – SEBEPOZNÁNÍ S MALOVÁNÍM MANDALY.

Rituál je o napojení se na vnitřní já, vnitřní sílu a moc …

⚜️Mandala je tou komunikační cestou k naší duši – komunikačním portálem

⚜️A nasloucháteli hlasu svého já, jste v sebelásce

⚜️Při tvorbě poznáváte vlastní já, jak reaguje v různých situacích

➡️V praktickém životě to znamená, že jste si vědomy přání vaší duše, a tak si jdete namalovat obrazec, který vás k tomu přání přiblíží, naplní ho, ukáže možnosti

➡️Můžete si tak přijít pro odpovědi – jasnosti na vaši cestě
➡️A nebo pro materiální věci, jako je auto, nebo třeba domeček – v jazyce duše je to místo, kde budete cítít, že jste doma❤️

⚜️Janička byla na rituálu již po druhé, protože autíčko které si přála před rokem, Škoda Kodiaq (v jazyce duše – bezpečný dopravní prostředek pro ni a pro její děti), přišlo ani ne za osm měsíců, přání, které ji “tenkrát” přišlo jako nemožné, nepředstavitelné.

💚Celý rituál je také o tom, že jste jen sami se sebou, se svými myšlenkami, pocity
💚Dáváte důležitost jen sami sobě
💚Je to naprostý relax, uvolnění od stresu a napětí
💚Při zapojení kreativní stránky a načerpání mnoha uvědomění a souvislostí

Více informací a přihlášení zde. 

_______________

Nebo vás ráda nasměruji v rámci osobního koučinku.

Těším se na viděnou, Petra