poradna: odpuštení

poradna: odpuštení

Klienti chodí s nějrůznějšími “problémy”, “trápeními”, tématy. Velmi často se pod tím ukrývá motiv odpuštění 👉 lépe NEODPUŠTĚNÍ někomu něco. Paradoxně lidé se toho rádi drží, přeci jen je bezpečnější zůstávat v roli OBĚTI – TOHOTO HODNÉHO. Vše je proces – a ten má své fáze. A není dobré zbrkle přeskakovat některé schody v domnění, že rychlost je zárukou úspěchu 👉 cíle. Přesto, v určité chvíli, až dozraje čas 👉 ve chvíli, kdy už nám tato fáze neslouží 👉 jsme ve stagnaci 👉 již se jen na “to” vymlouváme, abysme nemuseli udělat změnu 👉zde je zdravou možností opravdové ODPUŠTĚNÍ. Protože jinak žijeme energii oběti i ve všem ostatním napříč naším životem.

🎯ODPUŠTĚNÍ neznamená, že s tím oním souhlasíme, že to chápeme, že to přijímáme, že tomu rozumíme.

🍀ODPUŠTĚNÍ znamená = i přes toto vše, ikdyž s tím hluboce nesouhlasíme, neztotožňujeme se s tím, ublížilo mám to, jsme ochotni odpustit, ikdyž si to ani nedovedem představit.

🍀=vzdáváme se náboje oběti

🍀= vnímáme to z vyšší perspektivy

🍀= dostáváme se z polarity dobře/špatně

🍀= opouštíme svůj iluzionární pocit BEZMOCI, NESVOBODY

🍀= bereme si zpět SVOJI SÍLU = SVOJI MOC

🎯Největším žalářem však bývá 🎯ODPUŠTĚNÍ SI SAMI SOBĚ. A právě v tuto chvíli 👉 kdy nastupují pocity VINY 👉 SEBEOBVIŇOVÁNÍ SE 👉 pocity ÚZKOSTI 👉 BEZMOCI👉 STRACHU 👉naskakujeme do onoho kolotoče a nevíme, jak z něho ven. Najednou umíme být SEBESTŘEDNÍ, bereme veškerou ZODPOVĚDNOST NA SEBE. V tuto chvíli raději obviňujeme ty druhé, ale vnitřne VÍME. A než žít ten vnitřní tlak 👉 tu bolest 👉uzavíráme si srdeční čakry 👉 naše emoce 👉stavíme bariéry 👉 abysme neublížili ostatním a nebo sami sobě? Navenek říkáme, že nemáme problém. Máme vše vyřešené. 🎯A O TO HLOUBĚJI KAŽDÝM DNEM ZTRÁCÍME SAMI SEBE 🎯 KONTAKT SE SVÝM JÁ 🎯 SE SVÝM SRDCEM –🎯 utíkáme a utíkáme před sebou samými 🎯a pak přichází STRES 👉 DEPRESE 👉 NEMOCE 🎯nepřijímáme. 

🍀Co když je cesta ven?

🍀A co když nemusí být zdaleka ani tak zdlouhavá a bolestivá?

🍀Možná naopak i zábavná 🙂

🍀Je to možné? ANO.

Ráda vám v tom pomohu 🙂

Petra