Láska k životu – Itálie a její přínos

Láska k životu – Itálie a její přínos

Itálie ve vás probouzí jednoznačně lásku k životu.

Nabízí tolik možností … při cestování miluji, jak si dávám věci, místní atmosféru, jiné myšlení, historické události do souvislostí, které mi dávají hlubší poznání, mnohá uvědomění, ponoření se do energie navštívených míst.

Mám moc ráda Bali, které mě uvádí samo do meditačního stavu, souladu a napojení se na přínos přírody a přijímaní teď a tady.

Moc mě baví dynamická rotující energie New Yorku, kde jste součástí toho, jak to pulzuje, jak to frčí.

Itálie – Toskánsko, to probouzí lásku k životu. Mám ráda moře, procházet se v něm při východu nebo západu slunce, nebo když jsem na něm na lodi … jinak jsou pro mě přímořské oblasti příliš horké … ale Toskánsko a jeho příroda. Je kombinací luxusu, tradice, umění, jídla, módy, místní architektury, historie. Florencie, coby kolébka renesance, na vás dýchá odkazem Medicejů a jejich lásky k umění na každém kroku. Malebné místní městečka vás přenesou do jiné doby. Vnímáte barvy, chutě, vůně …. Vtahuje do přítomného okamžiku tím, že působí na tolik smyslů najednou. Poznáváte, ochutnáváte, vychutnáváte život každou buňkou svého těla. A v takové energii vaše vibrace stoupají až do nebes. Život na Zemi není o žití někde ve vesmírných myšlenkách, ale v harmonii tady na Zemi. A co více si přát, něž hojnost pro vaše tělo, mysl i duši. To vše Itálie nabízí.

Né vždy jsem si však uměla tohle vše vychutnat a hodovat při snídani, vychutnávat kloubící se chutě sýru, džemu, oříšků … a poznávat, co mi dělá tolik dobře. Při pohledu na nekonečně zelenou členitou malebnou krajinu z okna. A ty pistáciové croissanty … lahoda … a to je teprve začátek dne 🙂 

Protože né vždy jsem si to dovolila! Bránily mi v tom nevědomě nejrůznější bloky, které jsem někde nakoukala, nebo dětskou myslí vymyslela …

Celý náš život je od malička spřádán tím, jak jsme viděli, že žila naše máma a táta, oni spolu, a ti okolo. Jaké měli vztahy, jak oni vychutnávali život, jaký k němu měli přístup, jaká byla jejich přesvědčení, hodnoty, priority. A když to neuměli … nemohli, nesměli, jedno z jakého důvodu, kde jsme se to měli naučit my?

Máte rádi svůj život?

Milujete svůj život?

Baví vás váš život takový jaký je?

Možná jsou pro vás některé tyto otázky a hledání na ně odpovědi trošku abstraktní … nebo těžce uchopitelné ..

Možná si ani nedokážete představit, jak by vás ve vaší situaci život bavit mohl?

A nebo je skvělý, a nevíte proč, ale stejně vás to neba?

A nebo je úžasný, a vy si nedokážete představit, jak ještě lepší by mohl být?

Odpovědí je koučink, práce na sobě sama, kurzy sebepoznání … ať už kurz Access Bars, nebo Rituál sebelásky skrze malování mandaly … co na vás promlouvá více, je otevřeno vaši cestě, vašemu srdci, vaše vnitřní vedení vám udává směr.

A věřte, teprve potom začíná ten ŽIVOT, to poznávání, to dobrodružství, láska k sebe sama, LÁSKA K ŽIVOTU. To ENJOY LIFE. 

Takže, jdete do toho semnou? Ráda vám předám své poznání, prostor mé energii, svoje hluboké vhledy, souvislosti.

Napiště si, zavolejte o 30 minut sezení ZDARMA, kde se vzájemně poznáme a řekneme si více. Nebo poklud na vás volá možnost rovnou, neváhejte a objednejte se na ACCESS BARS KURZ, RITUÁL SEBEPOZNÁNÍ – SEBELÁSKY

 

Těším se na vás, Petra