Kurz malování mandaly – Studio La Petien Hradec Králové

Kurz malování mandaly – Studio La Petien Hradec Králové

Mandala je kouzelný symbol s hlubokým mystickým významem posvátné geometrie používaný pro svoji moc od nepaměti. Její kouzlo a moc spočívá v její symetrii, harmonii a schopnosti ovlivňovat naše vnímání a emoce. Mandala je cenným nástrojem pro duchovní rozvoj, meditaci, léčení a stimulaci kreativity.
Přijďte se naučit, jak vytvořit svoji vlastní, váš energetický otisk na papíře.

 

Zvu vás na KURZ MALOVÁNÍ MANDALY

❤️Během kurzu se ponoříte do fascinujícího světa mandal, posvátných symbolů, které nám pomáhají nahlédnout do hlubin naší duše.
❤️
Naučíte se je tvořit a vnímat jejich energii.
❤️
Naučíte se, jak tvořit mandalu krok za krokem.
❤️

Tento kurz není jen o malování. Je to hluboký zážitek, který vám pomůže:

✔️Objevit a respektovat svoji energii na vaší životní cestě.
✔️Spojit se se svou vnitřní tvořivostí a intuicí.
✔️Uvolnit se a zbavit se stresu.
✔️Naučit se jednoduché techniky malování mandaly, které zvládne i úplný začátečník.
❤️
✅Nebojte se, pokud si myslíte, že neumíte malovat! V tomto kurzu se zaměříme spíše na proces a prožitek než na dokonalé výsledky.
✅Jsem přesvědčena, že si každý z vás odnese z kurzu něco cenného. Ať už to bude krásná mandala jako památka, hlubší pochopení sebe sama, nebo jen příjemně strávený čas v inspirativní atmosféře.
✅Pokud máte zájem, neváhejte se mi ozvat! Ráda vám zodpovím případné dotazy a poskytnu vám další informace.
❤️
Přidejte se k nám a zažijte úžasný den plný tvoření, inspirace a sebelásky!

Zážitkové odpoledne, kdy se naučíte, jak tvořit mandalu krok za krokem a zároveň si do ní vložíte vaše přání.

Vědomý čas jen pro vás ve společnosti stejně naladěných lidí.

 

CENA KURZU

3 900 Kč

Místo na kurzu rezervujete platbou na účet
č. 2800817560/2010 (do předmětu uveďte MALOVÁNÍ MANDALY, vaše jméno a datum kurzu)

VOLNÉ TERMÍNY

  • sobota 22. června 2024    HRADEC KRÁLOVÉ, Studio La Petien
  • od 13:00 hod
  • DÉLKA TRVÁNÍ  je 4 hodiny
PŘIJĎTE SI UŽÍT SOBOTU A NAUČIT SE NAMALOVAT SVOJI VLASTNÍ MANDALU 

Pro rezervaci místa mne prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu:

Těším se na vás, Petra🌸

REFERENCE

O lektorce

Petra je osobní a firemní koučka, malířka energetických obrazů a mandal, facilitátorka metody Access Bars®. Majitelka Studia La Petien v Hradci Králové. Pod značkou La Petien provází své klienty za lepším a spokojenějším životem. Ukazuje možnosti, jak porozumět a nalézt sebe sama, jak překonat problémy a proměnit přežívání v život, jaký si přejeme žít. Své klienty provází nejen skrze profesi kouče, ale také díky svým obrazům.

Energetické obrazy a mandaly tvoří již 15 let. Umění ji provází celým životem. Maluje od dětství. Vystavovala na mnohých místech v České republice, Slovensku, ale i v USA.

“Již od malička mě zajímaly lidské příběhy, vztahy mezi lidmi, lidské chování… Byla to taková hra. Jedna z disciplín byla najít příčinu toho kterého chování, proč ten či onen je takový jaký je, co se dělo u něho doma, jaký vztah měli jeho rodiče apod. Výsledek jsem vždy konzultovala s odborníkem – mou maminkou psycholožkou. Tento vzorec chování a způsob smýšlení mi byl tudíž vštěpován téměř od narození. Práce s lidmi mi byla asi předurčena.

A zároveň, protože mi od malička bylo blízké malování, provází mě celým životem. Malba, kresba je pro mě samotnou obrovským relaxem. Je to prostředek, jak vyjádřit svůj vnitřní svět na plátno či na papír a zároveň předávát tak svoji energii dál. Promlouvat skrze má díla a předávat mé poselství skrze energetické obrazy.

Následně jsem si uvědomila, jak úžasný prostředek je to i na cestě osobního rozvoje. A to nejen pro mě, ale i pro vás. Vytvořila jsem proto kurz malování – tvoření mandaly. Již C. G. Jung s tímto velmi pracoval. Je vhodný nejen pro jednotlivce, ale také pro skupinovou práci, firemní teambuilding. Při této tvorbě dochází k řadě uvolňujících procesů, které velmi příznivě působí na psychiku, a zároveň k velkému poznání sebe sama, kdo jsem a jak funguji. A to nejen já, ale jak fungují i ostatní. Jaká je dynamika skupiny … apod.”

Můj celý příběh

GALERIE

PŘIHLASTE SE NA KURZ MALOVÁNÍ MANDALY

Pro rezervaci místa mne prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu: