Harmonie ve vztahu

Harmonie ve vztahu

Snažíš se o nalezení rovnováhy se svým partnerem?

Možná jste spolu už začali komunikovat a našli jste pár kompromisů, ale stále cítíš, že to není ono?

Jste z toho oba vyčerpání, chcete být spolu a něco tam nesedí?

👉Není žádný univerzální klíč, jak rozsoudit mužské a ženské energie ve vztahu. Nejvíce funguje, když ty sám víš, kdo jsi a ideálně, když partner to ví také, a domluvíte se. Vzájemně se v tom respektujete.

🎯Co ale vím, a co jsem měla možnost vysledovat, a moc se mi to líbilo, a proč doporučuji Access Bars kurz partnerům je, že se samovolně tyto energie dávají do rovnováhy 👉 Muži mužní a ženy se stávají něžnějšími bytostmi 👉Na kolik tu, po dlouhá léta, bylo toto překroucené? Muži neměli šanci být muži, protože měly po svém boku ženy Xeny, které zvládly vše bez nich? (V Accessu tomu říkáme buldozerní typ žen😊)👉Access Bars jednoduše sám rozděluje zodpovědnost komu patří, čímž nastavuje v tomto harmonii 👉 Jako bonus otevírá a utužuje energetickou intimitu a zranitelnost ve vztahu.

🎯Přijď se svým partnerem na kurz Access Bars a uvidíte oba sami.

__________

👉Každý z vás jste individualita. Často je problémem fakt, že to máte každý jinak a vzájemně spolu bojujete, namísto toho, abyste hledali možnosti z prostoru, že každý má svoji pravdu a to je v pořádku. Že ani jeden z vás není špatně. I toto dokáže kurz Access Bars uvést do rovnováhy.

🎯Při práci s párem je možné využít i individuálních sezení, kdy vám vytvořím program na míru přímo pro vás. V takovém případě přijdete oba dohromady, pak každý zvlášť a dle potřeby zase spolu 🙂

👉Neexistuje žádný vzorec, jak by měl vztah / manželství / soužití dvou lidí vypadat. (A teď se trochu dostávám na tenký led, protože pro někoho to může právě znamenat soužití tří a více lidí, já ale preferuji, stejně jako stále většina, dvě bytosti)

👉Prostě dělejte, co pro vás dva funguje. To, jak se na to tváří ostatní, nechť je vám dvěma poklonou, že budíte obdiv 🙂 Lidé často komunikují právě to, čemu nerozumí.  Často tomu nerozumí, protože je to neobvyklé, je to nové 🙂

__________

👉Každý má jiné představy o tom, jaké by to mělo být. Každý si v sobě nese to, jak to vypadalo v rodině, kam se narodil. Lidé si podvědomě nevědomě vybírají to, co bylo doma. Buď na bázi toho, že se jim to líbilo a nebo naopak. Je to vlastně jedno.

☑️Klíčem ke spokojenosti je mít vědomí, jak to máš ty. Vědomí toho, ano, mám to tak či onak a tak to respektuji a hledám si k sobě někoho, kdo to má taky tak.

❌Klíčem ke spokojenosti není určitě očekávání, že vy to víte za toho druhého a ten druhý zase za vás. A to že je láska. Že si vzájemně naplňujete očekávání. A že když to tak není, že to není láska.

__________

❌Mylné očekávání 👉 Že se vše změní přes noc 🙂

☑️Je potřeba:

👉ODHODLÁNÍ (dělám to sám za sebe a ne kvůli tomu druhému)

👉TOLERANCE

👉TRPĚLIVOST

👉A v neposlední řadě velmi jednoduché a jasné: CHCEME BÝT SPOLU

Petra

__________

Reference kurzu Access Bars pro páry:

“U Péti jsme absolvovali kurs Access Bars, který doporučujeme každému. Je jedno jestli máte nějaké obtíže, řešíte složité životní situace nebo chcete kurz absolvovat třeba jen tak. Protože až ho absolvujete, budete vnímat okolí jinak než před kurzem a budete si pomalu všímat pozitivnich změn, které se s vámi dějí”     

Zdeněk Podlezl a Soňa Struhárová Podlezlová

 

“Díky tomu, že máme oba kurz Access bars, můžeme si vzájemně poskytnout Bars kdykoli cítíme, že naše hlava potřebuje uvolnit napětí, „odlehčit“ nebo „vyčistit“. Prostě rychle, bez nutnosti se objednat a čekat na termín. To je asi největší benefit. No a kdybychom to měli spočítat i z finanční stránky, celkem cca 10 Access bars za měsíc, tak je to 15 000 Kč měsíčně, které nemusíme vydat.”     

manželé Marcela a Jiří Leskovi – pozn. finančníci 🙂 

__________

🎯Mimochodem na úvodní fotografii Obraz DVOJPLAMEN, který harmonii ve vztahu vyvolává a utužuje také👉 Více ZDE.