Můj život s Accessem

Můj život s Accessem

Moje Access Bars zkušenosti. Tenhle příspěvěk se chystám napsat již dlouho. Access, ikdyž chápu, může to znít pro nezasvěcené zvláštně, držme se tedy překladu z angličtiny přístup,  je jednoduše naprostá pecka. Pamatuji si, když zamnou kamarádky přišly, že absolvovaly tuto metodu a že se ji tu chystají školit. Doslova si teď uvědomuji, že parafrázuji jednu z nich, když říkala: ” když to vyjde, bude to pecka…” A skutečně byla a je. Nepopírám svůj prvotní skepticismus, jenže když jsem viděla, jak se jejich životy opravdu velmi rychle mění tam, kam si přejí, netrvalo dlouho a absolvovala jsem u nich kurz také. Na své první dojmy PO si moc nepamatuji, na co si ale vzpomínám bylo, když jsem hned po příjezdu domů, plna nadšení, vyzkoušela hned danou “masáž hlavy” na partnerovi. Bolely ho tehdy záda a my se na kurzu učili, že to funguje i na fyzickou bolest, tak proč to hned nevzít jako výzvu. Výsledek asi tušíte, bolest zmizela.

Access je opravdu přístup. Přístup k vědomí. V praxi to znamená, že slyšíte svůj hlas srdce, svoji intuici. Že to prostě a jednoduše víte …

Díky Accessu jsem si začala věřit. Pojmy jako sebeláska, sebevědomí mi najednou začaly dávat smysl. Naučila jsem se mít ráda taková jaká jsem. Dovolila jsem si být vším, čím jsem. Každým aspektem a tváří ženy. Jak super je být ženou.  Vždycky jsem tak trochu trpěla tím, že jsem jiná, než mé kamarádky, vrstevnice. Dnes jsem tolik vděčná za svoji vyjímečnost, stejně jako může být každý z vás. Jsem vděčná za všechny části mě samotné.

Naučila jsem se přijímání (dávat jsem uměla).
Pochopila, co je to opravdu láska a jak mít takový vztah. V respektu a přijetí.

Naučila jsem se myslet jinak. Zbořila jsem spoustu dogmat o financích, o vztazích, o zdraví. Informativně jsem to už všechno věděla, jen to chybělo prožít, zvnitřnit, uvědomit. Pustit ten rozum 🙂

Access pracuje s a uvolňuje nejen hlavu, ale i tělo.

Netvrdím, že bych tímto vším bez Access nebyla, jen by mě ta poznání trvala určitě mnohem déle a kdoví, kdy bych se k nim vůbec dopracovala.

Naučila jsem se věřit tomu, že se přání plní. A že jejich manifestace nemusí trvat roky.

Přijala jsem, že vše je jen úhel pohledu a vždycky máme možnost volby, tudíž náš život je jen souborem voleb a možností. A nejlepší na tom je přijetí role TVŮRCE. Kolik z nás si stále doslova libuje v roli OBĚTI. A zároveň cítíme, jak moc nás to omezuje, ale nevíme jak z toho ven? Access to naučí … A teď to asi vygraduje, ale ikdyž se nám to vůbec nemusí líbit, tak všude, kde jsme, v každé situaci, za vše si můžeme sami, vše jsme si totiž vytvořili sami. A co je na tom super? Že když jsme dokázali vytvořit taková veledíla h…., dokážeme to i změnit!!!

Mohla bych tady psát každodenní zkušenosti, zážitky svoje i svých klientů, ale to si nechám na jindy 🙂 Proto čtěte můj blog. ( Tady jedna z nich – Jak překonat svůj strach?)

Proto, když jsem mohla a můžu já, můžete i vy. Nečekejte, nebo klidně ano, na změnu. Vybírejte si více. Přijďte na sezení Access Bars nebo rovnou na Access Bars kurz a staňte se tvůrci svého života.

Těším se na viděnou, Péťa ❤️