Oděvní bazárek Ve Stromovce - nová šance pro Vaše oblečení

Oděvní bazárek Ve Stromovce - nová šance pro Vaše oblečení

Mám ráda módu. Ráda se hezky oblékám, ráda hezky vypadám. S tím neodmyslitelně souvisí vybavení šatníku. Ukázalo se, že mít správně vybavený šatník je obrovská alchymie. Mít ho přehledně uspořádaný, vždy najít, co hledám. Ale hlavně, vědět, co vůbec mám!!! Tudíž mít přeplněnou skříň taky není žádná výhra. Jenže co když je mi těch věcí upřímně líto. Co když jsem jim dala jen jednu šanci, aby spatřily světlo světa, někdy ani to ne. Znáte to, nakoupíte si toho, v dobré víře, raději více než méně a pak nosíte pár oblíbených kousků. ….. A nebo jste už dospěly do fáze, kdy rády vyřazujete, abyste mohly zase přikoupit. Tak či tak vzniká otázka, co s věcmi, která jsou stále pěkné, jako nové, někdy úplně???

Proto, a nejen proto, vznikla myšlenka Bazárku ve Stromovce. Zaměřte pro tentokrát svoji pozornost jarního úklidu do vaší skříně a vyřazené outfity, kabelky a botičky přijďte nabídnout 10. 3. 2018 do Trhů Stromovka. Přijďte dát novou šanci věcem, které nenosíte a udělat si radost jinými. Celý den bude nabitý ženskou atmosférou, ráda s vámi popovídám na téma sebeláska, zodpovím vaše dotazy.

A ještě jedna důležitá věc … Jak poznáte, že si vaše oblečení zaslouží šanci u někoho jiného? Neměla jste ho více jak rok na sobě … necítíte se v něm uvolněně … líbí se více někomu jinému než vám … byl to dárek a vám je hloupé ho dát pryč … čekáte, až do něho zhubnete … DOVOLTE SI nechat jen ty kousky, které se vám líbí, v kterých se cítíte příjemně, žensky, přitažlivě 😉

Ke koupi budou samozřejmě i mandaly La Petien a náramky přání La Petien.

Událost na facebookových stránkách naleznete ZDE.