IMG_3619

Jako autorku mandal mě naleznete pod uměleckým jménem La Petien (lapetien.com).  Paralelně se zabývám terapiemi, životním koučinkem a lektorováním. Má práce je hodně na duševní bázi, proto relax v podobě manuální činnosti je mi svým způsobem psychohygienou.  A jaká se mandaly objevily na mé cestě?

Před nějakým časem mi zemřela velmi blízká osoba. Tato smutná událost mě silně zasáhla a já jsem z této nelehké situace hledala cestu ven. Jednoho dne jsem se náhodou dostala na hodinu jógy, kde jsem se seznámila s lektorkou ezoteriky. Začala jsem navštěvovat kurzy, které vedla, studovat něco, o čem jsem do té doby měla jen velmi zkreslenou představu. A právě toto studium mi pomohlo objevit úplně nový pohled na svět. A mandaly byly jednou ze součástí tohoto nového vnímání.

A tak jsem si vytvořila svojí vlastní mandalu, která se ukázala jako vhodný dárek pro mé blízké a nejen ty. Časem se okruh zájemců o mé mandaly začal zvětšovat a já jsem mohla pozorovat, jak působí a pomáhají. Paralelně jsem se uzdravovala já, lidé kolem mě, dnes moje klientela sahá třeba až do Singapuru.

OSOBNÍ MANDALA

Právě jsem Vám popsala příběh, jak jsem přišla k mandalám, jak si vytvořila svojí vlastní a jak vznikl nápad vytvářet osobní mandaly. A jak můžete získat i Vy právě tu svoji? Buď si intuitivně vyberete mandalu z mé nabídky, nebo mi zadáte kritéria pro vytvoření Vaší vlastní. Zajímá mě oblast ve Vašem životě, kterou chcete změnit nebo vylepšit. Na základě toho vyberu správnou čakru, s níž daná oblast souvisí, a následně přiřadím vhodné barvy a další doplňky.

Tvorba mandaly je velmi individuální činnost, nelze proto s přesností obecně říci, kolik času zabere. Každá je ručně vyrobený originál. Její účinek umocňují zářivé kameny komponenty swarovski.

Mé mandaly najdete v mnoha zemích po celém světě.

zeme